تاریخ: 20 Apr 2023
تعداد بازدید: 3489

نشست صمیمانه اعضای هیات علمی دانشگاه اردکان با استاندار یزد

تداوم فعالیت‌های کارگروه دانش‌بنیان استان با جدیت تمام در دستور کار قرار دارد.

استاندار یزد در نشست صمیمانه با اعضای هیات علمی دانشگاه اردکان، از این دانشگاه به عنوان دانشگاهی جوان و با کادر هیئت علمی حاذق، با انگیزه و دارای پشتکار زیاد یاد کرد.

وی در ادامه افزود با پتانسیل‌های موجود، امکان حل تمام مشکلات و خروج از بن‌بست‌های با راهکارهای علمی فراهم است. دکتر فاطمی با تاکید بر اینکه کارگروه دانش‌بنیان استان، فعالیت خود را استمرار خواهد داد افزود «نوآوری و فناوری» و «گردشگری» پیشران‌های پیشرفت و تعالی استان هستند که تقویت این دو بال، مسیر توسعه و پیشرفت استان را متحول و سرعت پیشرفت در سطوح ملی و بین المللی را چندین برابر خواهد نمود.

در این جلسه، دکتر احمد فتاحی رئیس دانشگاه اردکان با تشکر از دعوت استاندار محترم، ضمن بیان برخی دستاوردهای سال‌های اخیر این دانشگاه، از فعالیت دانشگاه اردکان جهت ارائه رشته‌های متنوع با توجه به ظرفیت‌های شهرستان در ابعاد مختلف و نیاز منطقه در حوزه مرتبط با رسالت دانشگاه مواردی را بیان و در خصوص دستاوردهای بازدید مقامات وزارت عتف و طرح ساماندهی و تحول در استان یزد، نکاتی را مطرح و از تثبیت ماموریت دانشگاه اردکان به عنوان محور توسعه شهرستان یاد نمود.

وی دستیابی به اهداف منطبق بر مأموریت دانشگاه اردکان در ابعاد منطقه و استان، کسب جایگاه بالاتر در نظام‌های رتبه‌بندی و رفع نیازهای جامعه و صنعت را از دیگر برنامه‌های این دانشگاه بیان نمود.
در ادامه سایر اعضای هیات رئیسه، مدیران ستادی و اعضای هیأت علمی حاضر در نشست به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و مشغله‌های خود پرداخته و استاندار محترم نیز نظرات خود را درخصوص بسیاری از آن دغدغه‌ها، مطرح نمودند.