تاریخ: 17 May 2022
تعداد بازدید: 515

انتخاب عضو هیأت علمی دانشگاه اردکان به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان یزد

دکتر حیدر مفتاحی زاده عضو هیأت علمی دانشگاه اردکان به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان یزد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، با حکم دکتر ناصر باقری مقدم سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر حیدر مفتاحی زاده، عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان یزد منصوب گردید.
به همین مناسبت دکتر احمد فتاحی اردکانی سرپرست دانشگاه اردکان در پیامی این انتصاب را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
جناب آقای دکتر حیدر مفتاحی زاده
با سلام؛
نخبگان همواره به عنوان قشری تأثیر گذار در جامعه، پیشتاز حرکت به سمت فتح قله های پیشرفت و توسعه بوده اند و بنیاد ملی نخبگان در این راستا نقشی ارزنده و حساس را عهده دار می باشد. خبر مسرت بخش انتخاب جنابعالی با کوله باری از علم و تجربه به سرپرستی بنیاد ملی نخبگان استان یزد نشان از توانمندی ها و تأثیرگذاری جامعه دانشگاهی اردکان در بخش های مختلف می باشد. اینجانب در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال »تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» مزین گردیده؛ این انتخاب را به فال نیک گرفته و شرایط پیش آمده برای خدمتی صادقانه در بنیاد ملی نخبگان در کنار فعالیت‌های دانشگاهی را به جنابعالی و دانشگاهیان دانشگاه اردکان تبریک می‌گویم. امیدوارم در پیشتازی در عرصه علم و عمل و حل مشکلات کشور با استعانت از درگاه حضرت حق تعالی بیش از پیش ایفای نقش نمائید.
احمد فتاحی اردکانی
سرپرست دانشگاه اردکان