تاریخ: 17 Oct 2022
تعداد بازدید: 3316

آئین معارفه نودانشجویان دانشگاه اردکان برگزار شد

در مراسمی با حضور اعضای هیأت رئیسه و جمعی از اعضای هیأت علمی، آئین معارفه دانشجویان نو ورود دانشگاه اردکان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم با تبریک به دانشجویان که در دانشگاه اردکان پذیرفته شده اند اظهار امیدواری کرد: با مشارکت دانشجویان شاهد زمینه های خوبی جهت رشد و پیشرفت آنها باشیم. دکتر احمد فتاحی همچنین موفقیت در همه عرصه های زندگی را برای دانشجویان مسئلت نمود.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان هم در این مراسم با بیان روایاتی، معرفت را توفیقی بزرگ برای جوانان عنوان کرد. حجت الاسلام مروتی همچنین به تشریح برنامه های این نهاد ارزشمند در دانشگاه پرداخت. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اردکان نیز درسخنانی بر شناختن قدردوران جوانی تأکید کرد. دکتر حسین غفوری چرخابی، وارستگی و پارسایی، جهاد علمی و نشاط و شادابی را سه رسالت اصلی در حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اردکان برشمرد. دکتر عذرا محمدپناه رئیس مرکز مشاوره دانشگاه هم به بیان نکاتی در خصوص زندگی دانشجویی پرداخت. لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های شاد و متنوع همراه بود.