اعلام قطعی شیوه برگزاری امتحانات پایان‌ترم در دانشگاه اردکان
تاریخ : یکشنبه 18 خرداد 1399 ساعت 17:41 | تعداد بازدید : 1583
ارزشیابی پایان‌ترم تحصیلی ۹۹ – ۱۳۹۸ در دانشگاه اردکان به شیوه غیرحضوری برگزار می‌گردد. رئیس دانشگاه اردکان در گفتگو با روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اظهار داشت با توجه به مصوبه کمیته تطبیق ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و نیز با عنایت به تداوم شرایط بحرانی ناشی از شیوع این بیماری و به منظور حفظ ایمنی و سلامت دانشجویان عزیز، امتحانات نیمسال جاری دانشگاه اردکان به صورت غیرحضوری (مجازی) برگزاری می‌گردد.
دکتر فاطمه بهجتی اردکانی در ادامه افزود: حضور دانشجویان در دانشگاه مستلزم آماده‌سازی خوابگاه‌های دانشجویی است و از آنجا که برخی از دانشجویان ساکن مناطقی هستند که در حال حاضر وضعیت آنها زرد یا قرمز است بیم آن داریم که این حضور در دانشگاه منجر به فراگیری این بیماری شود و لذا این دانشگاه مصمم به برگزاری امتحانات پایان‌ترم به صورت مجازی است.
این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه مأمور آماده‌سازی و تست تاب‌آوری زیرساخت‌های لازم برای برگزاری امتحانات به صورت مجازی گردیده و مقرر شده عملیات سوئیچینگ برخی سرورهای موجود به سرورهای برگزاری آزمون به سرعت انجام پذیرد.
وی در عین حال تأکید کرد پیرو اطلاعیه‌های قبلی، اساتید نباید همه‌ی بار نمرات ارزشیابی را به آزمون پایان‌ترم خود موکول نمایند و ارزشیابی‌های مستمر که همواره مورد تأکید این دانشگاه بوده است می‌تواند با سرشکن کردن نمرات، ریسک‌های ناشی از عوامل مداخله‌ای غیرقابل کنترل را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.
دکتر بهجتی اردکانی در پایان تصریح کرد جزئیات مربوط به ساعات برگزاری آزمون پایان‌ترم و آزمون آن دسته از دروس عملی که امکان برگزاری به صورت مجازی را ندارند طی چند روز آینده از طریق معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035