بخشنامه نحوه حضور کارکنان و مدیران ستادی دانشگاه اردکان از هفته پیش رو
تاریخ : جمعه 5 اردیبهشت 1399 ساعت 21:00 | تعداد بازدید : 976
بخشنامه نحوه حضور کارکنان و مدیران ستادی دانشگاه اردکان از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۲/۰۶
 روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی و آرزوی تندرستی برای کلیه همکاران گرامی، مصوبات هیات رئیسه‌ی محترم دانشگاه در خصوص حضور کارکنان با عنایت به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را به اطلاع همکاران محترم می‌رساند:
  ۱- کلیه ی مدیران محترم اعم از معاونین، روسای دانشکده ها، مدیران گروهها و روسای ادارات ضمن حضور فعال در محل کار خود در خصوص فعالیت حداقل دوسوم کارکنان خود به صورت حضوری و استفاده از ظرفیت دورکاری یک سوم از کار کنان خود اقدام و نظارت لازم  را بعمل آورند.
  ۲- همکارانی که انجام امور از طریق دورکاری برای آنان میسر می باشد، می توانند ضمن هماهنگی و ارسال درخواست خود در سامانه کسری و موافقت مدیر مربوطه و ارائه ی گزارش کار روزانه، نسبت به انجام دور کاری اقدام نمایند. در غیر این صورت عدم حضور اعضا، غیبت محسوب می گردد.
 ۳- از مدیران واحدهایی که  در شرایط کنونی مراجعه کننده کمتری دارند درخواست می شود به کمک کارکنان محترم نسبت به اصلاح فرآیندها و انجام کارهای عقب مانده خود اقدام نمایند.
 ۴- ساعت موظف حضور افراد در این مدت از  ۷:۳۰ الی ۱۳:۰۰ می‌باشد.
  ۵- همکاران محترمی که مبتلا به بیماری بوده و یا همکاران خانم که باردار می باشند و حضور در محیط کار موجب نگرانی و یا به مخاطره افتادن وضعیت جسمانی آنان می‌گردد، می‌توانند ضمن هماهنگی با مدیران مربوطه نسبت به استراحت در منزل و انجام امور محوله، در صورت امکان بصورت دورکاری اقدام نمایند. بدیهی است با ارائه گواهی پزشکی، دانشگاه مساعدت لازم را به عمل خواهد آورد.
 ۶-  رعایت کلیه اصول بهداشتی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، جهت همکارانی که در دانشگاه حضور می یابند، ضروری می‌باشد. اکیدا توصیه می گردد که از حضور غیر ضروری در محل کار سایر همکاران خود داری فرمایید.
 ۷- در صورتی که هر کدام از همکاران و یا نزدیکان آنان به بیماری کووید - ۱۹ مبتلا شده‌اند یا دارای علائمی از بیماری باشند قبل از حضور در دانشگاه، مراتب را به مدیر مستقیم خود اعلام فرمایند.
  

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035