پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت هفته سلامت
تاریخ : پنج شنبه 4 اردیبهشت 1399 ساعت 10:30 | تعداد بازدید : 310
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، ریاست محترم دانشگاه اردکان با صدور پیامی به مناسب هفته سلامت ضمن تبریک این مناسبت از زحمات کلیه‌ی فعالین و مدافعان حوزه سلامت قدردانی کردند. شایان ذکر است، ایشان در نامه‌های جداگانه‌ای از مسئولین حوزه بهداشت و درمان استان و شهرستان نیز تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

متن پیام بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
جامعه سالم بستر ساز توسعه، رشد و شکوفایی کشور در همه زمینه‌هاست و محقق شدن سلامت اجتماعی منوط به وجود سلامت در حوزه‌های جسم و روان آحاد جامعه می‌باشد، در این راستا نقش بخش و دست اندرکاران سلامت بر هیچ کس پوشیده نیست.
هم اکنون که هفته سلامت، مصادف با درگیری جامعه جهانی در مواجهه با بیماری کرونا به عنوان چالشی سخت می‌باشد، اهمیت و جایگاه سلامت و نقش حوزه بهداشت و درمان در تامین این مهم، بیش از پیش بر همگان آشکار گشته است. فرصت را مغتنم شمرده و در راستای شعار هفته سلامت با عنوان «حمایت همگانی از مدافعان سلامت»  قدردانی خود و جامعه دانشگاه اردکان را از تلاش‌‌های فداکارانه مدافعان سلامت، افرادی که در خط مقدم پیشگیری و کنترل بیماری از هیچ کوششی فرو گذار نکرده‌اند ابراز می‌نمایم. اینجانب ضمن عرض تبریک هفته سلامت و ارج نهادن به تلاش‌های ارزنده‌ همه دست اندرکاران این حوزه، از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک این عزیزان را مسئلت می‌نمایم.
 
فاطمه بهجتی اردکانی
رئیس دانشگاه

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035