اطلاعیه مهم معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس‌های نیمسال جاری
تاریخ : سه شنبه 5 فروردین 1399 ساعت 07:02 | تعداد بازدید : 1825


اساتید محترم دانشگاه اردکان
با سلام و احترام
پیش از هرچیز فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را حضور شما سروران ارجمند تبریک عرض ‌نموده و تلاش‌های ارزنده شما را در برگزاری کلاس‌های ترم جاری ارج می‌نهم.
همانطور که مستحضرید با توجه به شیوع بیماری کووید-19 سامانه اختصاصی آموزش مجازی دانشگاه راه‌اندازی و بخشی از کلاس‌های اسفندماه در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت الکترونیکی برگزار گردید. لکن با توجه به شرایط موجود احتمال عدم تشکیل کلاس‌های حضوری در فروردین‌ماه و حتی بعد از آن نیز دور از ذهن نبوده و در این صورت برگزاری الکترونیکی کلاس‌های درسی در بخشی از زمان نیمسال جاری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد. به همین سبب با تأکید و مجوزی که معاونت محترم آموزشی وزارت عتف در خصوص رفع محدودیت ارائه دروس به صورت مجازی صادر نموده‌اند می‌بایست حسب مورد از ظرفیت سامانه آموزش غیرحضوری برای برگزاری دروسی که کارگاهی و آزمایشگاهی نبوده و امکان برگزاری به صورت غیرحضوری دارند بهره برد. لذا از کلیه اساتید محترم (اعم از هیأت علمی و مدعو) تقاضا می‌گردد تا از تعطیلات سال نو استفاده نموده و ضمن کسب آموزش‌های لازم نسبت به تولید محتوای مورد نیاز برای ارائه دروس در سامانه آموزش مجازی به صورت برخط و یا برون خط  اقدام لازم به عمل آورند.
یادآور می‌گردد مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه آمادگی دارد تا نسبت به برنامه‌ریزی و تشکیل کلاس‌های جبرانی اسفندماه در بازه‌ی تعطیلات نوروز نیز اقدام و هماهنگی لازم را به عمل آورد.
شایان ذکر است سناریوی دیگر در صورت تداوم شرایط حاضر تمدید ترم می‌باشد که ممکن است به تنهایی فرصت کافی برای جبران عقب افتادگی را فراهم نکند‌.
در پایان برای همگان آرزوی سلامت و تندرستی نموده و امیدوارم که با همدلی و همکاری و عمل به وظايف محوله از اين شرايط خاصي که ايجاد شده است به خوبي گذر نماييم.
 
علی فتح‌زاده
معاون آموزشی و پژوهشی


 
 

 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035