برگزاری جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه اردکان
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398 ساعت 15:50 | تعداد بازدید : 351
کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اردکان با برگزاری مراسمی در دانشگاه اردکان، چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
در این مراسم که جمعی از اعضای هیأت علمی و دانشجویان حضور داشتند رئیس دانشگاه اردکان با تبریک ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین گرامی داشت چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، ایام الله دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان  دستاوردهای جهموری اسلامی عنوان کرد.  خانم دکتر بهجتی اردکانی همچنین با اشاره به پیشرفت های علمی و پژوهشی کشوراز دانشجویان خواست تا سخت کوشی لازم را در سنگر علمی و حفظ ارش های انقلاب اسلامی داشته باشند.
در این مراسم همچنین آقای مرتضی نیک روش از جانبازان اردکانی دوران دفاع مقدس و مدرس دانشگاه در سخنانی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس هر دو هویت ملی و مذهبی ملت ایران را شکل داد و هر دو افتخار، نشان مقاومت و حق خواهی ایرانیان می باشد. وی همچنین با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس افزود: دشمن همواره سعی می کند تا دستاوردهای کشورمان را مخدوش کند اما واقعیت این هست که با پیروزی انقلاب اسلامی، دستاوردهایمان ارتقاء یافت و اینکه امروز به صورت مستقل روی پای خود ایستاده ایم بزرگترین ارزش محسوب می شود. در پایان این مراسم از 15 نفر از دانشجویان فعال فرهنگی و برگزیدگان تشکل های دانشجویی دانشگاه تجلیل شد.
دانشگاهیان در ادامه در محل مقبره شهدای گمنام آموزشکده فنی شهید بهشتی اردکان حاضر شده و گلزار این شهدا را غبارروبی و عطرافشانی کردند. همچنین حجت الاسلام و المسلمین طالب پور مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان با گرامی داشت ایام الله دهه فجر، ضمن قرائت آیاتی از کلام الله مجید سخنانی ایراد کرد.
به همین مناسبت محفل انس با قرآن نیز با حضور جمعی از قاریان ممتاز استان یزد و دانشجویان قاری در مسجد الغدیر برگزار گردید.


 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035