تکریم معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه اردکان
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 15:18 | تعداد بازدید : 1140
مراسم معارفه و تکریم معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه اردکان با حضور ریاست، معاونین، جمعی از اعضای هیأت علمی و کارکنان ستادی دانشگاه برگزار گردید.
رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم با قدردانی از روحیه همکاری در بین همکاران، رمز پیشبرد اهداف و دستیابی به  چشم انداز برنامه های راهبردی دانشگاه را همکاری و تعامل سازنده در بین دانشگاهیان عنوان کرد و از مدیران قبلی خواست که با انتقال تجارب خود به مدیران کنونی،  دانشگاه را یاری رسانند. خانم دکتر بهجتی اردکانی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم ظرف یکی دوسال آینده دانشگاه نوپای اردکان به لحاظ سرانه فضاها و بهره مندی از فضاهای آموزشی مورد نیاز به شرایط استاندارد دست یابد. رئیس دانشگاه اردکان با ابراز خرسندی از اینکه دانشگاه اردکان در برخی از حوزه ها از جمله برخی از رشته ها برند گردیده است اظهار داشت: نظر به اینکه میهن اسلامی مان و به تبع دانشگاه ها در شرایط خاص اقتصادی برسر می برند مسئولان و مدیران دانشگاه بایستی همت ویژه در رفع تنگناهای اجرایی داشته باشند. دکتر بهجتی اردکانی همچنین با اشاره به داوطلبانی که با رتبه های خوب وارد دانشگاه اردکان می شوند، افزود: این امر نشان از جامعیت دانشگاه اردکان و موفقیت این مجموعه آموزشی در بین دانشگاه های همتراز خود دارد.
در ادامه این جلسه معاونین سابق و کنونی دانشجویی فرهنگی،  معاونین و مدیران ستادی دانشگاه نیز به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود در خصوص مسائل دانشگاه پرداختند. در پایان مراسم از دکتر ابوالفضل عزیزیان معاون سابق دانشجویی فرهنگی، دکتر علی صحرایی مدیر سابق فرهنگی و اجتماعی، دکتر احسان کردی مدیر سابق امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر جلال غلام نژاد سرپرست سابق آزمایشگاه مرکزی، دکتر مسعود فهرستی ثانی رئیس  سابق کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی و دکتر حسین فتاحی اردکانی رئیس سابق اداره حراست دانشگاه قدردانی گردید.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035