رسالت علمی دانشگاه اردکان در قبال جامعه اسب داران مرکز کشور
تاریخ : شنبه 2 آذر 1398 ساعت 11:58 | تعداد بازدید : 796
در مراسم بیست و هشتمین دوره مسابقات زیبایی اسب عرب کشوری که به میزبانی اردکان در ورزشگاه آزادی این شهرستان برگزار گردید، نقش دانشکده پیرادامپزشکی دانشگاه اردکان در کمک های دامپزشکی، علمی، آموزشی و پژوهشی مورد تأکید قرار گرفت.
رئیس دانشگاه اردکان که به همراه معاون اداری مالی، معاون دانشجویی فرهنگی، رئیس دانشکده پیرادامپزشکی و جمعی از اعضای هیأت علمی این دانشکده در مراسم اهدای جوایز به برگزیدگان بزرگترین رویداد کشوری زیبایی اسب حضور یافته بود، ضمن ابراز خرسندی از توانمندی های دانشگاه اردکان به ویژه در تأمین دامپزشک میدان مسابقات، آمادگی دانشگاه اردکان را جهت هرگونه خدمت رسانی به باشگاه داران اسب اعلام نمود. خانم دکتر بهجتی اردکانی افزود: اینکه در جشنواره اردکان بیش از 215 رأس اسب حضور یافته و از این نظر رکورد محسوب می شود؛ نشان از ظرفیت بالای اردکان در پرورش اسب دارد که امید می رود: با بهره برداری از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی مرکز کشور در دانشگاه اردکان در آینده، حلقه ارتباط دانشگاه با دامداران پرتلاش تکمیل گردد.
رئیس دانشگاه اردکان همچنین در این مراسم در دیدارهای جداگانه با دکتر تابش نماینده مردم اردکان و عضو فراکسیون دانشگاهیان  مجلس شورای اسلامی و دکتر شهابی زاد فرماندار اردکان در خصوص تسریع در طرح های عمرانی دانشگاه از جمله توسعه خوابگاه های دانشجویی،کارگاه های جدید فنی مهندسی و احداث بیمارستان دامپزشکی رایزنی های لازم را انجام داد که مسئولین شهرستان نیز در خصوص طرح های پیش روی دانشگاه حمایت و همراهی خود را اعلام نمودند.
در دیدارهای صورت گرفته فی ما بین دکتر علی صحرایی اردکانی مدیرعامل بنیاد خیرین حامی دانشگاه اردکان و دکتر مجید مروتی رئیس دانشکده پیرادامپزشکی با جمعی از اسب داران و خیرین نیز، کمک های خیری جهت احداث پروژه بیمارستان دامپزشکی دانشگاه اردکان مورد بررسی قرار گرفت.
لازم به ذکر است بیست و هشتمین دوره مسابقات زیبایی اسب عرب کشوری رده C ایکاهو به مدت 3 روز در اردکان برگزار گردید که دانشگاه اردکان نیز نقش علمی خود را جهت برگزاری هرچه بهتر مسابقات ایفا نمود.


 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035