مسئولین جدید بسیج دانشجویی اردکان و پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان معارفه شدند
تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت 15:28 | تعداد بازدید : 1351
در مراسمی که با حضور جمعی از رؤسای مراکز آموزش عالی اردکان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان، مسئول بسیج دانشجویی استان و جمعی از پرسنل بسیج دانشجویی شهرستان و استان در دانشگاه اردکان برگزار گردید مدیر بسیج دانشجویی شهرستان اردکان و مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان تودیع و معارفه شدند.
رئیس دانشگاه اردکان در این جلسه با بیان اهمیت فعالیت های بسیجی در نظام مقدس جمهوری اسلامی از خدمات خالصانه نهاد ارزشمند بسیج در همه عرصه ها و به ویژه حوزه علمی و فرهنگی قدردانی کرد. دکتر بهجتی اردکانی ضمن تشکر از حسن توجه ناحیه مقاومت بسیج استان و اردکان به دانشگاه بر تعامل و همکاری مشترک در اجرا و پیشبرد برنامه های مختلف تأکید کرد. در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان هم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و به ویژه شهدای دانشجو از دانشگاه به عنوان نهادی مقدس یاد کرد و گفت: در حال حاضر فعالیت های بزرگی در دانشگاه ها در حال انجام هست و بسیج دانشجویی بایستی رسالت خود را در کنار دانشگاهیان به سرانجام رساند. سرهنگ علی دهقانی با اشاره به اینکه محیط دانشگاه، محیط شور و نشاط فرهنگی و علمی است اظهار امیدواری کرد: همه مسئولین و دانشگاهیان بتوانیم شاهد انتقال تجربیات دانشگاه به جامعه در جهت کاهش موانع و مشکلات مردم باشیم.در این جلسه همچنین علی پورمیرزایی مدیر بسیج دانشجویی استان  با بیان اینکه اردکان یکی از قطب های شاخص دانشگاهی استان محسوب می شود گفت: انتظار می رود بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مسائل علمی و فرهنگی را توأمان با یکدیگر دنبال کند و با تعامل دوسویه بین بسیج دانشجویی و دانشگاه در جهت تقویت بنیه بصیرتی، ارزشی و ایمانی دانشجویان حرکت شود.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات علی محمد کارگر مدیر قبلی بسیج دانشجویی اردکان، مجتبی حیدرزاده به عنوان مدیر جدید دفتر بسیج دانشجویی شهدای دانشجویی شهرستان اردکان معرفی شد. همچنین در احکام دیگری از خدمات معین کمالی اردکانی مسئول قبلی پایگاه بسیج دانشجویی اردکان قدردانی و رضا رحیمی مشکنانی به عنوان مسئول جدید پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان معرفی گردید.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035