آئین نودانشجویان دانشگاه اردکان برگزار گردید
تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 14:25 | تعداد بازدید : 865
آئین نودانشجویان دانشگاه اردکان با حضور مسئولین دانشگاه و جمعی از اعضای هیأت علمی در کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی(ره) اردکان برگزار گردید.
رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم ضمن تبریک به دانشجویان به مناسبت پذیرش در دانشگاه اردکان در سخنانی بر اخلاق و رعایت آداب و معاشرت در کنار مسائل آموزشی تأکید کرد. خانم دکتر بهجتی اردکانی دوران دانشجویی را گذر به مرحله کار و اشتغال توصیف کرد و از دانشجویان خواست در دوران دانشجویی، مهارتهای ارتباطی و شیوه صحیح برخورد با همکلاسی ها، اساتید و کارکنان دانشگاه را مورد توجه قرار دهند. رئیس دانشگاه اردکان افزود: دانشجویان امانتی از طرف خانواده ها در دانشگاه هستند و آنچه که نمود دارد اخلاق، ارزش ها و فضیلتی هست که در این دوران باید در شخصیت این قشر نهادینه گردد. دکتر بهجتی اردکانی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم فارغ التحصیلانی را تحویل جامعه بدهیم که مایه افتخار باشند.
در ادامه دکتر فتح زاده معاون آموزشی و پژوهشی و دکتر صحرایی معاون دانشجویی و فرهنگی و خانم احمدی رئیس مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشجویی دانشگاه هم ضمن تشریح برخی از آئین نامه ها، واحدها و بخش های تابعه  تحت امر خود را تشریح کردند. آشنایی با زندگی دانشجویی و به ویژه سکونت در خوابگاه های دانشجویی، تحویل نمادین پرچم دانشگاه به دانشجویان جدیدالورود، قرائت میثاق نامه توسط یکی از دانشجویان، قرائت اشعاری از حافظ به مناسبت روز بزرگداشت حافظ و اجرای گروه سرود ناشنوایان اردکان از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود. 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035