ثبت‌نام حضوری دانشجویان مقاطع کارشناسی و کاردانی
تاریخ : پنج شنبه 4 مهر 1398 ساعت 12:45 | تعداد بازدید : 789
دانشگاه اردکان دیروز و امروز با میزبانی از نودانشجویان و خانواده‌های آنان حال و هوای دیگری داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، بسیاری از دانشجویان جدیدالورود با خانواد‌ه‌های خود به محیط دانشگاه مراجعه نمودند تا ضمن تکمیل فرایند ثبت‌نام و پذیرش خود از نزدیک با فضا و امکانات دانشگاه نیز آشنا شوند. شادمانی توأم با اضطراب در چهره والدینی که عزیزان خود را به محیط خانواده دوم می‌سپردند موج می‌زد.
در آغاز فرایند ثبت‌نام ریاست محترم دانشگاه، سرکار خانم دکتر بهجتی همراه با رئیس محترم روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، سرکار خانم دکتر چوب‌فروش زاده از مراحل مختلف ثبت‌نام بازدید به عمل آوردند.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز با بیان اینکه امسال بیش از ۵۰۰ نفر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در رشته‌های با آزمون به این دانشگاه معرفی گردیده‌اند گفت: مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام شده نیمی از این تعداد در روز چهارشنبه و نیمی دیگر در روز پنجشنبه پذیرش می‌شوند. 
دکتر فتح‌زاده با تشکر از همکاری همه عوامل و دستندرکاران در امر پذیرش دانشجویان افزود امسال سومین سالی است که پذیرش دانشجویان را در دو بخش الکترونیکی و حضوری انجام می‌دهیم و با تجاربی که در دو سال گذشته کسب نموده‌ایم بسیار روان‌تر و منظم‌تر اینکار در حال انجام است.
شایان ذکر است روز چهارشنبه سوم مهرماه برای ثبت‌نام حضوری دانشجویان دانشکده‌های فنی و مهندسی و کشاورزی و منابع طبیعی و  روز پنجشنبه چهارم مهرماه برای دانشجویان دانشکده‌های علوم انسانی و اجتماعی و دامپزشکی در نظر گرفته شده است.
حضور فعال انجمن‌های علمی و تشکل‌های دانشجویی نیز که با برپایی غرفه‌های خود به معرفی عملکرد و فعالیت‌های خود و عضوگیری افراد علاقمند می‌پرداختند نیز طراوت فصل بازگشایی دانشگاه‌ را دو چندان کرده است.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035