پیام رئیس دانشگاه اردکان به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸
تاریخ : جمعه 22 شهریور 1398 ساعت 19:39 | تعداد بازدید : 867
" بسم الله الرحمن الرحیم"
السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ و َبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ
 
دانشگاهیان و دانشجویان گرامی دانشگاه اردکان
با عرض سلام و  ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش، شروع سال تحصیلی جدید را گرامی داشته و امید است با استعانت از الطاف الهی و به برکت تقارن این ایام؛ سال تحصیلی جدید، سال دست یابی هر چه بیشتر همه‌ی ما به آموزه‌های والای ایثارگری، رشادت و تهذیب اخلاق در کنار تحصیل علم باشد.
گرچه دانشگاه اردکان جزء دانشگاه‌های نوپا محسوب می‌گردد اما شهرستان اردکان در طول تاریخ کهن اسلامی- ایرانی همواره زادگاه دانشمندان، محققان، فقیهان و فیلسوفان نامدار بوده  و ساکنانش در عین اتصاف به علم و دانش، از اخلاق فاضله‌ی انسانی بهره‌مند بوده که این پیشینه غنی رسالت دانشگاهیان اردکان را نیز مضاعف می کند.
خوشبختانه دانشگاه اردکان از بدو تأسیس تا کنون مسیر پرافتخاری را طی کرده و با همت کلیه دانشگاهیان امروز به عنوان دومین دانشگاه جامع استان و یکی از دانشگاه های پیشرو در بین دانشگاه های همتراز خود در کشور مطرح می باشد. امسال نخستین سالی است که می‌بایست برنامه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی، اداری و مالی دانشگاه را مطابق با سند راهبردی دانشگاه که در سال جاری رونمایی شد به پیش ببریم و لذا از همکاران ارجمند انتظار می‌رود در جهت تحقق این سند نهایت سعی و تلاش خویش را به کار گیرند. اهداف این سند و راه دستیابی به آن‌ در برنامه تحول راهبردی دانشگاه به خوبی تشریح گردیده است.
همانگونه که میهن عزیزمان در شرایط خاص اقتصادی به سر می‌برد خانواده دانشگاه نیز متاثر از این شرایط نیازمند همراهی، همکاری و همدلی عزیزان دانشگاهی در کلیه سطوح بوده تا زمینه رشد و ترقی بیشتر و اداره بهتر دانشگاه فراهم گردد. همه‌ی تلاش مجموعه دانشگاه بر این است که با مدیریت صحیح و بخردانه کمترین تنش‌ها به مسیر علمی دانشگاه وارد گردد.
در پایان ضمن تشکر از همه دانشگاهیان محترم و استقبال از نقدها، نظرات و پیشنهادات کلیه عزیزان در اداره امور دانشگاه، امید است با همت و تلاش مدیران، اساتید و کارکنان ارجمند بستر هرچه مناسب‌تری جهت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی برای دانشجویان عزیز فراهم گردد.
سال تحصیلی پربار و موفقیت‌آمیزی را برایتان آرزومندم.
 
با تشکر
فاطمه بهجتی اردکانی
رئیس دانشگاه اردکان
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035