دانشگاه اردکان آماده استقبال از دانشجویان جدیدالورود
تاریخ : چهارشنبه 6 شهریور 1398 ساعت 12:03 | تعداد بازدید : 966
جلسه هماهنگی پذیرش و استقبال از دانشجویان جدیدالورود با حضور معاونین، جمعی از مدیران و کارکنان ستادی دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه دکتر فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با بیان اینکه شاید تنها موردی که می‌توان شاهد حضور بسیاری از خانواده‌های دانشجویان در دانشگاه بود فرایند ثبت نام دانشجویان است، بر تکریم نودانشجویان و خانواده‌های آنان تأکید کرد و اظهار داشت امیدواریم بتوانیم با یک کار تیمی هماهنگ و منظم اثربخشی و ذهنیت مطلوبی در اذهان دانشجویان و همراهان آنان برجای بگذاریم. وی همچنین با بیان این که فرایند ثبت‌نام نیز همانند آزمون کنکور سراسری یک فرایند فرابخشی است بر هماهنگی و آمادگی کامل عوامل پذیرش و ثبت‌نام تاکید کرد. دکتر فتح‌زاده همچنین با تشکر از کلیه عواملی که در ثبت‌نام سال‌های گذشته دانشجویان همکاری نموده‌اند اظهار امیدواری کرد: با برطرف نمودن کاستی‌ها و نقایص دوره‌های قبلی شاهد ثبت‌نام درخشانی در سال تحصیلی پیش رو در دانشگاه اردکان باشیم.
در ادامه جلسه دکتر سیدحسن موسوی معاون اداری و مالی، دکتر علی صحرایی معاون دانشجویی و فرهنگی و جمعی دیگر از مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها و نکته نظرات خود پرداختند و آمادگی خود و مجموعه تحت مدیریت خود را جهت ثبت نام و پذیرش دانشجویان جدیدالورد اعلام نمودند.
آماده‌سازی فضاهای مورد نیاز، بررسی شیوه پایش سلامت جسمی و روانی دانشجویان، اطلاع‌رسانی مراحل مختلف ثبت‌نام، تولید محتوای مورد نیاز، استفاده از ظرفیت‌های دانشجویان فعال عرصه فرهنگی و هنری، استفاده از ظرفیت‌های گردشگری اردکان ‌و ارائه خدمات مورد نیاز همراهان دانشجویان از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد کنکاش و تبادل نظر قرار گرفت.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035