تقدیر و سپاسگزاری نماینده تام‌الاختیار دانشگاه از عوامل اجرایی کنکور
تاریخ : شنبه 15 تیر 1398 ساعت 10:29 | تعداد بازدید : 944

هنر برتر از گوهر آمد پديد...
اكنون كه به گواهي ناظر محترم سازمان سنجش آموزش كشور، آزمون سراسري سال ١٣٩٨ در ايده‌آل‌ترين شرايط ممكن و به لطف خدای مهربان بدون كوچكترين مشكلي در دانشگاه اردكان برگزار گرديد و رضايتمندي وصف ناپذير داوطلبان و خانواده‌هاي آنان را در پي داشت لازم مي‌دانم از زحمات، همراهي‌ها و مساعدت‌هاي دلسوزانه كليه عوامل اجرايي آزمون (اعم از نماينده اجرايي و حفاظت آزمون استان، دستياران، مديران حوزه‌هاي فرعي، سرپرستان سالن‌ها، رابطين، مراقبين، مديران مخازن اصلي و فرعي، حفاظت آزمون، IT، تطبيق عكس، انتظامات، رفع نقص، امانات، بلندگو، خدمات، امور فرهنگی، روابط عمومی، نقليه) و به‌ويژه صبوري و ایثار خانواده‌هاي معززشان در اين پروژه عظيم ملي تقدير و تشكر نمايم.
اتفاق خجسته و بي‌نظيري كه در اين پويش عظيم رقم خورد تحرك، همدلي و هم نوايي قاطبه‌ی نيروي انساني دانشگاه بود كه دلسوزانه شور و حالي شگرف و وصف نشدني را در تار و پود دانشگاه دميدند و با درك صحيح محدوديت‌هاي زماني و مكاني شانه از انجام كار خالي ننمودند. كاركنان فداكاري كه تا پاسي از شب و نگاهي ملّي به اين فرايند، رسالت خود را در خدمت به فرزندان اين شهر به خوبي به انجام رساندند و صرف نظر از هر عنوان و جايگاهي در آماده سازي و اجراي اين آزمون كوشيدند و برندي غرورآفرين را براي دانشگاه اردكان ضرب نمودند.
و نيز لازم مي‌دانم از خدمات و همكاري خانواده بزرگ آموزش و پرورش كه بسيار منضبط و قانونمند و با نهايت صميميت دست در دست دانشگاه اردكان نهادند متواضعانه تشكر و قدرداني نمايم. بي شك اين تجربه شيرين همكاري برون دستگاهي در خاطر همگان ماندگار خواهد ماند.
ابراز قدرشناسي مي‌نمايم از حسن اعتماد و راهنمايي‌هاي مشفقانه مسئولين و مديران ارشد اجرايي و حفاظت آزمون سازمان سنجش و به ويژه ناظر محترم سازمان كه تجارب ٣٠ ساله خود را در طبق اخلاص نهاد و گام به گام و در تمامي جزئيات اجرايي اين فرايند مشاور و ياور دانشگاه بود.
با افتخار تمام سپاسگزاري مي‌نمايم از كليه مسئولين محترم شهرستان به ويژه فرماندار گرامی شهرستان اردكان جناب آقاي مهندس شهابي‌زاد، اعضاي محترم شوراي تأمين استان و شهرستان، مقامات انتظامي و امنيتي، اداره برق، شهرداري، اورژانس، آتش‌نشاني كه با مشاركت و همراهي مداوم خود اين پازل چند وجهي را تكميل نمودند.
در پايان از طرف خود و كليه دست اندركاران برگزاري اين آزمون از اعضاي محترم هيأت رئيسه دانشگاه به ويژه رياست محترم دانشگاه سرکار خانم دکتر بهجتی اردکانی که در حمايت و پشتيباني از اين حركت ملي سنگ تمام گذاشتند و باعث دلگرمي تيم برگزاري آزمون گرديدند سپاسگزاري مي‌نمايم.
خدايا چنان کن سرانجام كار
تو خشنود باشي و ما رستگار

                                                                                                                                                         علی فتح‌زاده
                                                                                                                                                             معاون آموزشی و پژوهشی
                                                                                                                                                          و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در آزمون‌های سراسری
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035