پنجشنبه و جمعه این هفته؛ رقابت بیش از هزار داوطلب آزمون سراسری سال ۹۸ در دانشگاه اردکان
تاریخ : یکشنبه 9 تیر 1398 ساعت 08:00 | تعداد بازدید : 591
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی فتح زاده معاون آموزشی و پژوهشی و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه اردکان در آزمون‌های سراسری گفت:امسال دانشگاه اردکان میزبان بیش از ۱۰۰۰ داوطلب آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است و با تمهیدات اندیشیده شده این آمادگی را داریم که در مطلوب‌ترین شرایط ممکن و با نهایت دقت و امنیت این آزمون را برگزار نماییم.
دکتر فتح‌زاده همچنین افزود: امسال در این دانشگاه در گروه علوم ریاضی و فیزیک تعداد ۱۵۵ نفر، در گروه علوم انسانی ۲۵۶ نفر، در گروه هنر ۷۸ نفر، در گروه علوم تجربی ۴۲۳ نفر، در گروه زبان‌های خارجی ۱۱۷ نفر به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد در مجموع ۵۸۰ نفر زن و ۴۴۹ نفر مرد می‌باشند.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان خاطر نشان کرد مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته محل برگزاری هر آزمون به تفکیک خواهران و برادران مطابق با جدول زیر بوده و نقشه راهنمای ورود به سالن‌های امتحانات نیز به زودی در وب‌سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد:
وی افزود: داوطلبانی که مایلند قبل از برگزاری آزمون از حوزه امتحانی خود دیدن داشته باشند می‌توانند روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته با مراجعه به دانشگاه با محیط و شرایط فیزیکی حوزه امتحانی خود آشنا گردند.
این مقام مسئول ادامه داد: باجه رفع نقص کارت‌های ورود به جلسه آزمون سراسری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۸ روزهای سه‌شنبه ۱۱ تیرماه لغایت چهارشنبه ۱۲ تیرماه در محل دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه آماده پاسخگویی و رفع ایرادات احتمالی داوطلبان و نیز داوطلبانی که بنا به هر دلیل امکان پرینت کارت ورود به جلسه آزمون خود را ندارند می‌باشد.
 وی از داوطلبان عزیز درخواست کرد رأس ساعت‌های اعلام شده در اطلاعیه‌های سازمان سنجش کشور به محل برگزاری آزمون خود مراجعه نموده و از به همراه داشتن وسایل اضافی که ممنوعیت آنها بارها اعلام شده است (نظیر کیف، ماشین‌حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند و سایر تجهیزات هوشمند و الکترونیکی) جداً خودداری نمایند.
ایشان در پایان تصریح کرد به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس‌دار جهت ورود به سالن‌های اصلی امتحانات ضروری بوده و از ورود داوطلبانی که فاقد کارت ورود به جلسه و نیز کارت شناسایی معتبر عکس‌دار می‌باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035