دیدار هیات رئیسه دانشگاه با فرماندار اردکان
تاریخ : چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 09:46 | تعداد بازدید : 745
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان اعضا هیات رئیسه با فرماندار اردکان دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این دیدار دکتر بهجتی ریاست دانشگاه اردکان ضمن تبریک به فرماندار اردکان به علت قبول مسولیت سنگین فرماداری شهرستان اردکان، گفت:سند تحول دانشگاه اردکان آماده و تصویب شده است. طبق این سند و چشم انداز، برنامه های دانشگاه اردکان برای آینده مشخص و مدون میباشد. دکتر بهجتی در ادامه افزود دانشگاه اردکان آمادگی هر گونه همکاری علمی و پژوهشی با تمام ادارات شهرستان اردکان را دارد.  
در ادامه فرماندار شهرستان اردکان بهروز شهابی‌زاد' بر استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه اردکان در حل مسائل و مشکلات شهرستان تأکید و خواستار ارائه طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی در این زمینه شد
.
 فرماندار اردکان با اشاره به رشد صنعتی شهرستان بر لزوم پیوند صنعت و دانشگاه تأکید کرد و افزود: دانشگاه اردکان با کادر مدیریتی و علمی مناسب می‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای علمی صنایع و کارخانجات مستقر در شهرستان باشد.
 وی عدم استفاده از نظرات کارشناسی و نتایج مطالعات علمی از سوی مدیران را یکی از علل اصلی برخی ناکارآمدی‌ها عنوان کرد و افزود: در شهرستان اردکان باید این روند اصلاح شود و نظرات و تجربیات علمی در فرآیندهای مختلف مورد توجه و استناد قرار گیرد.
 وی توسعه دانشگاه اردکان را فرصتی برای استفاده بیش‌تر از نظرات نخبگان و تبدیل شهرستان به نمادی موفق از تلفیق علم و صنعت دانست و گفت: محیط‌های علمی نقش بی‌بدیلی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دارند.
 وی تدوین سند راهبردی ۲۰ ساله برای دانشگاه اردکان را اقدامی قابل‌ستایش از سوی رئیس دانشگاه اردکان دانست و گفت: حرکت بر مبنای کار علمی و پژوهشی، رسیدن به هدف را تسهیل و انحراف از مسیر را به حداقل می‌رساند.
 فرماندار شهرستان اردکان در پایان خواستار ارائه طرح‌هایی از سوی دانشگاه در حوزه آسیب‌های اجتماعی، صنعت، محیط‌ زیست و سایر مسائل مبتلابه شهرستان شد.


 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035