دانشگاه اردکان، میزبان بزرگترین ماراتن علمی کشور
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1398 ساعت 15:02 | تعداد بازدید : 945
به گزارش روابط عمومی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اعلام کرد با توجه به پیگیری‌هایی که از دو سال قبل با سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص برگزاری آزمون سراسری کشور به عمل آمده بود و با عنایت به فراهم آمدن فضای فیزیکی و سایر زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری این آزمون، سازمان سنجش آموزش کشور با برگزاری کنکور سراسری سال 1398 در دانشگاه اردکان موافقت به عمل آورد.
دکتر فتح‌زاده همچنین با تشکر و قدرشناسی از کلیه عوامل و دستندرکارانی که در سالهای گذشته زحمت برگزاری این آزمون را بر عهده داشتند، اظهار امیدواری کرد با مشارکت و همراهی این عزیزان و نیز کلیه کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه بتوانیم به شایستگی هر چه تمام‌تر شرایطی را فراهم نماییم که داوطلبان عزیز در ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن در یک رقابت صحیح علمی شرکت نمایند.
نماینده تام الاختیار دانشگاه اردکان در آزمون سراسری همچنین با بیان اهمیت این آزمون در سرنوشت فرزندان کشور خاطر نشان کرد مسئولیت سنگینی بر دوش دانشگاه نهاده شده است و لذا باید با نهایت انضباط کاری و رعایت مقررات مصوب، هم در عرصه اجرای آزمون و هم در زمینه حفاظت آزمون بالاترین سطوح استاندارد را پیاده‌سازی نماییم.
وی همچنین با اشاره به اراده مصمم مسئولین دانشگاه به ویژه ریاست محترم دانشگاه در حمایت و همراهی کامل با عوامل اجرایی آزمون افزود: با تشکیل کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی کلیه ابعاد و زوایای برگزاری این مهم بررسی و نیازهای احتمالی لازم در این خصوص تأمین خواهد شد.
گفتنی است آزمون سراسری امسال در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 13 و 14 تیرماه جاری و در دو نوبت صبح و عصر، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبانهای خارجی برگزار خواهد شد.
 

 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035