قابل توجه دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 05:42 | تعداد بازدید : 767

آغاز فرایند ثبت درخواست‌های میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸
 
**********************************
به اطلاع دانشجویان گرامی دوره‌های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته می‌رساند سامانه درخواست میهمانی و انتقال دانشجویان در سامانه سجاد به نشانی http://portal.saorg.ir از اول اردیبهشت لغایت ۳۱ اردیبهشت فعال گردیده است. دانشجویان متقاضی دارای شرایط خاص می‌بایست در سامانه مذکور ثبت نام و مدارک لازم را بارگذاری نمایند.
 
  • همچنین توجه به نکات ذیل ضروری است:
 
۱- دانشجو بایستی با اطلاع کامل از شرائط آیین نامه میهمانی و انتقال درخواست خود را مبنی بر نوع آن (۲ نیمسال میهمانی، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) در سامانه سجاد ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا نماید.

۲- متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی در سامانه سجاد ثبت نام نمایند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه نمایند.

۳- متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.

۴- دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغیر رشته نیز از طریق سامانه سجاد بخش شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.

۵- دانشجویانی که قبلاً میهمان سایر دانشگاهها بوده‌اند الزاماً باید تمامی ریز نمرات میهمانی خود را به دانشگاه اردکان تحویل نمایند در غیر اینصورت با درخواست دانشجو مخالفت می‌گردد.

۶- دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور تأکید کرده‌اند که به درخواست‌های خارج از سامانه مذکور، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۷- دانشگاه‌های مبدأ درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط از ابتدای خرداد لغایت ۱۵ تیرماه نظر خود را در سامانه اعلام می‌کنند. سپس دانشگاه‌های مقصد نظر خود را حداکثر تا پایان مرداد ماه نسبت به بررسی تقاضاها در سامانه یاد شده اعلام می‌نمایند.
 
مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035