تاریخ:1401/08/30
تعداد بازدید:128
فراخوان انتخاب دانشجویان پژوهشگر نمونه و پایان‌نامه برتر تحصیلات تکمیلی
 حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی هر ساله به منظور تشویق پژوهشگران و قدردانی و ارج نهادن به کوشش‌های علمی آنان، در هفته پژوهش و فناوری (21 الی 27 آذر ماه) نسبت به معرفی پژوهشگران نمونه دانشگاه اقدام می‌نماید.
حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی هر ساله به منظور تشویق پژوهشگران و قدردانی و ارج نهادن به کوشش‌های علمی آنان، در هفته پژوهش و فناوری (21 الی 27 آذر ماه) نسبت به معرفی پژوهشگران نمونه دانشگاه اقدام می‌نماید. در سال جاری نیز، نهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه به منظور انتخاب دانشجویان پژوهشگر و پایان‌نامه برتر در سطح دانشجویان تحصیلات تکمیلی، در دستور کار امور پژوهش و فناوری دانشگاه قراردارد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند با تکمیل کاربرگ پیوست و تحویل مستندات فعالیت‌های پژوهشی خود، متقاضی شرکت در فراخوان مربوطه باشند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی می­توانند با تکمیل کاربرگ پیوست و تحویل مستندات فعالیت­های پژوهشی خود، متقاضی شرکت در فراخوان مربوطه باشند. همچنین از همکاران محترم تقاضا می­شود، دانشجویان یا فارغ­التحصیلانی که فعالیت­های پژوهشی ارزشمندی در سال­های اخیر داشته­اند را جهت شرکت در این فراخوان ترغیب نمایند. شایان ذکر است، تنها فعالیت­های پژوهشی که در سامانه پژوهشی گلستان دانشگاه اردکان توسط استاد راهنما یا استاد مشاور، ثبت و مراحل تأیید پژوهشی آن انجام شده باشد، در فرایند انتخاب دانشجویان پژوهشگر نمونه و پایان­نامه برتر مشارکت داده خواهد شد.

 
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal