تاریخ:1398/07/16
تعداد بازدید:2695
روز دامپزشکی در دانشگاه اردکان گرامی داشته شد
به همت انجمن علمی و دانشکده پیرا دامپزشکی دانشگاه اردکان و به مناسبت روز دامپزشکی مراسمی در این دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم که ریاست دانشگاه، معاونین آموزشی و پژوهشی و دانشجویی و فرهنگی، جمعی از مسئولین شهرستان، خیرین و باشگاه داران اسب نیز حضور داشتند، رئیس دانشکده پیرادامپزشکی دانشگاه با گرامی داشت روز دامپزشک در سخنانی به بیان اهمیت جایگاه دامپزشکی در حوزه سلامت و جامعه اشاره کرد و افزود: به لحاظ اینکه دانشکده پیرادامپزشکی دانشگاه اردکان، تنها دانشکده پیرادامپزشکی در بین دانشگاه های مرکز کشور می باشد، برلزوم تسریع در تکمیل پروژه های جانبی آن تأکید کرد. دکتر مجید مروتی با تشکر از همراهی های ریاست دانشگاه در اجرای طرح های دامپزشکی دانشگاه اردکان اظهار امیدواری کرد: دانشکده پیردامپزشکی بتواند علاوه برخدمات آموزشی در خدمت دامداران استان یزد و حتی استان های همجوار باشد.
در ادامه دکتر علی صحرایی اردکانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اردکان نیز در این مراسم از بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پیرادامپزشکی دانشگاه همزمان با آغاز سال تحصیی جدید خبر داد و گفت: ساختمان جدید دانشکده در زمینی به مساحت 2100 مترمربع در 3 طبقه احداث گردیده است و همچنین برنامه ریزی لازم جهت احداث ساختمان بیمارستان تخصصی-آموزشی دامپزشکی دانشگاه اردکان با حمایت خیرین صنعت اسب داری این شهرستان با اعتبار اولیه 30 میلیارد ریال فراهم گردیده است. مدیرعامل بنیاد خیرین حامی دانشگاه اردکان افزود: در اجرای ساخت پروژه بیمارستان دامپزشکی زمین مورد نیاز اختصاص داده شده و طرح از طریق مشاور نهایی گردیده است که به زودی شاهد آغاز عملیات احداث آن خواهیم بود. دکتر علی صحرایی اردکانی از مساعدت های خیر اردکانی حاج جلال تقوی زاده بانی و خیر دانشکده پیرادامپزشکی و همچنین سایر فعالیت های خیری ارزنده ایشان در سول چند سال اخیر در دانشگاه اردکان قدردانی نمود.
در پایان این مراسم از 9 نفر از دانشجویان برگزیده رشته دامپزشکی تجلیل به عمل آمد و در ادامه مسئولین در ساختمان جدید دانشکده حضور یافته و از بخش های مختف آن بازدید نمودند.
لازم به ذکر است گروه دامپزشکی از سال 91 در دانشگاه اردکان کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته(علوم آزمایشگاهی) و کارشناسی ارشد در رشته زیست جانوری سلولی –تکوینی دایر می باشد.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • 1_0
  • 2_0
  • 3_0
  • 4_0
  • 5_0
  • 6_0
  • 7_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal