تاریخ:1398/09/18
تعداد بازدید:639
برگزاری مراسم روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه اردکان
مراسم روز دانشجو با حضور پرشور و گسترده دانشجویان دانشگاه اردکان برگزار گردید. در این مراسم که جمعی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند، رئیس دانشگاه اردکان با تبریک این روز به دانشجویان، به موضوع حق و تکلیف دانشجویان اشاره کرده و گفت: حق و تکلیف یک موضوع دوسویه هست به طوریکه از یک طرف دانشجویان بایستی روحیه مطالبه گری داشته باشند و از طرفی مسئولین هم بایستی خواسته های به حق آنان را دنبال کنند. دکتر فاطمه بهجتی اردکانی افزود: کمترین انتظار از یک دانشجو نقادی هست و البته بایستی بعد اخلاقی، دانش اندوزی و تدبیر را هم مد نظر داشته باشند. رئیس دانشگاه اردکان در ادامه به مأموریت های دانشگاه اردکان از جمله پژوهش مداری و کارآفرینی و مهارت افزایی اشاره کرد و از دانشجویان خواست به مسائل جامعه نگاه عالمانه داشته باشند و روحیه بی تفاوتی را کنار بگذارند.
فرماندار اردکان نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی با اظهار خرسندی از شکل گیری دانشگاه سراسری در اردکان گفت: اگرچه به لحاظ اقتصادی در میهنمان با مشکلاتی مواجه هستیم اما همه مردم و از جمله قشر جوان و دانشجو بایستی قدردان نعمت های موجود و از جمله نعمت امنیت باشند. دکتر شهابی زاد همچنین با اشاره به رشد شتابان اردکان و نیاز به برخی از زیرساختها در شهرستان نسبت به مطالبات دانشجویان از جمله احداث فضاهای جدید برای برگزاری جلسات و اجتماعات در شهرستان قول پیگیری داد.
تجلیل از 4 نفر از برگزیدگان مسابقه بزرگ کتابخوانی که با همکاری بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه برگزار شده بود و اهدای جوایز به 6 نفر از اعضای تیم های قهرمان مسابقات فوتسال دانشجویی، قرائت شعر توسط یکی از داانشجویان و اجرای گروه موسیقی و تئاتر دانشجویان از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_student_block528
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal