تاریخ:1399/03/13
تعداد بازدید:620
آغاز ثبت نام سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان
ثبت‌نام بخش معارفی و رشته‌های حفظ از بخش آوایی سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از دهم خرداد ماه سالجاری در همه دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز و آزمون آن در روز سه شنبه مورخه 27/3/1399 به صورت مجازی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت‌علوم؛ دانشجویان متقاضی حضور در سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور(دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم) فرصت دارند:
از روز شنبه 1399/3/10 لغایت 1399/3/20 جهت ثبت نام و دریافت نام کاربری ️به نشانی الکترونیکی: quranst.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
✅ آزمون (شامل 9 رشته معارفی و 4 رشته حفظ) در روز سه شنبه 1399/3/27 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است در صورتیکه پذیرفته شدگان این مرحله در هر رشته آزمونی بیش از ظرفیت مجاز برای حضور در مرحله سراسری جشنواره باشند، نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله سراسری محسوب نشده، و ارزیابی مجدد انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام می گردد.
✅ همچنین براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی این معاونت، طبق دستورالعمل اجرایی جشنواره، برگزاری مرحله دانشگاهی
(بخش آوایی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری) در خرداد و تیر ماه سال جاری، برگزار می‌گردد و زمان دریافت تمامی آثار بخش‌های آوایی، هنری، پژوهشی، فناوری و ادبی تا پایان تیرماه 1399 می‌باشد.
تمام فایل‌های بخش آوایی(فایل‌های تلاوت تحقیق و ترتیل) و نیز فایل‌های مربوط به دعا و مناجات خوانی، اذان(برادران) و تواشیح و همسرایی(برادران)، باید پس از داوری اولیه در دانشگاه (به صورت مجازی) و بر اساس سهمیه دانشگاه (مندرج در آیین نامه) حداکثر تا تاریخ 199/4/31 به دبیرخانه مرحله سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان ارسال می گردد.
پس از ارزیابی فایل‌های ارسال شده، فهرست اسامی برگزیدگان بخش آوایی حداکثر تا تاریخ 1399/6/1 از سوی دبیرخانه مرکزی مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به دانشگاهها اعلام خواهد شد.
شایان ذکر است، بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان میزبان مرحله سراسری این جشنواره انتخاب شده است.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_student_block528
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal