1399/09/30
قرارگرفتن نام عضو هیأت علمی دانشگاه اردکان در فهرست یک درصد پژوهشگران پراستناد جهان

دکتر علی فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، با اعلام این خبر و ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به آقای دکتر رهائی‌فرد و همچنین ریاست محترم دانشگاه، اعضای محترم هیأت علمی و سایر دانشگاهیان ارجمند ابراز امیدواری کرد که نام دانشگاه اردکان همواره بر قله‌های رفیع پژوهش و فناوری در سطوح ملی و بین‌المللی بدرخشد.
دکتر فتح‌زاده افزود بر اساس نامه ارسالی از سوی این پایگاه به معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه، فهرست یک درصد پژوهشگران پراستناد جهان از پایگاه طلایه داران علم Essential Science Indicators (ESI) و پایگاه استنادی Web of Science (WOS) استخراج شده و با در نظر گرفتن سه شاخص تعداد کل استنادات به تعداد مقالات استناد کننده، تعداد متوسط خود استنادی به ازای هر مقاله و متوسط درصد خود استنادی، این فهرست پالایش گردیده است. بر این اساس، پژوهشگرانی به جمع یک درصد برتر راه یافته‌اند که علاوه بر قرار گرفتن در فهرست اعلام شده در پایگاه‌های ESI و WOS، دست کم در دو شاخص از سه شاخص ذکر شده فوق، عملکرد قابل قبول داشته باشند و دارای مقاله باطل شده نیز نباشند.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان این موفقیت چشم‌گیر و ارزنده را به عموم دانشگاهیان و مردم علم دوست شهرستان اردکان تبریک عرض می‌نماید.
تعداد بازدید:
951
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal