1399/05/29
خبرگزاری ایسنا
ایسنا/یزد معاون آموزش و پژوهش دانشگاه اردکان از رقابت آموزشی یک‌هزار و 34 داوطلب کنکور سراسری در این دانشگاه از صبح امروز خبر داد.
‍ دکتر «علی فتح‌زاده» در گفت‌وگو با ایسنا گفت: کنکور سراسری امسال در شهرستان اردکان با محوریت دانشگاه اردکان از صبح امروز چهارشنبه 29 مرداد ماه با رقابت 84 نفر در گروه آموزشی هنر در این شهرستان آغاز شد.
وی افزود: فردا پنجشنبه 30 مرداد رقابت داوطلبان گروه ریاضی و علوم‌انسانی با حضور 393 نفر در این حوزه و در روز جمعه 31 مرداد گروه تجربی با بیشترین آمار 432 نفر و روز شنبه اول شهریور گروه آموزشی زبان‌خارجه با حضور 125 شرکت‌کننده در شهرستان برگزار می‌شود.
فتح‌زاده به اقدام ابتکاری دانشگاه اردکان برای کاهش استرس داوطلبین و خانواده‌های آنها اشاره و بیان کرد: در همین راستا امکان بازدید حضوری از حوزه امتحانی توسط داوطلبان و خانواده‌هایشان تا پایان روز دوشنبه 27 مرداد ماه فراهم شده بود.
این عضو هیئت علمی دانشگاه تاکید کرد: همچنین به منظور جلوگیری از تجمع داوطلبان برای اطلاع آنها از محل صندلی خود در روز برگزاری آزمون به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این دانشگاه صفحه‌ای را ویژه اطلاع‌رسانی به داوطلبان آزمون سراسری به آدرس https://ardakan.ac.ir/k99 در خصوص موارد فوق راه‌اندازی کرده است که این اطلاعات مربوط به نحوه چیدمان صندلی‌ها در عصر روز قبل هر آزمون در صفحه مذکور قابل مشاهده است. 
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که کنکور امسال با تعامل و همکاری خوب داوطلبان و با برنامه‌ریزی و رعایت دقیق تمام پروتکل‌های بهداشتی در کمال صحت و سلامت برگزار شود.
وی از داوطلبان نیز خواست که نسبت به پرینت از سایت یا تهیه کارت ورود به جلسه آزمون از محل دانشگاه اردکان و حضور به موقع در روز امتحان اهتمام داشته و از خانواده‌ها نیز خواست به هیچ عنوان در محل آزمون تجمع نداشته باشند.
فتح زاده در پایان با آرزوی توفیق برای داوطلبان کنکور سراسری، یادآور شد: با توجه به اجباری شدت استفاده از ماسک در طول ساعت امتحان، دانش‌آموزان حتما در روزهای باقی مانده تمرین کافی برای رعایت این مورد بهداشتی را داشته باشند.
منبع خبر: خبرگزاری ایسنا 
تعداد بازدید:
1336
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal