1399/03/02
خبرگزاری ایسنا
آغاز عملیات عمرانی فاز سوم خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه اردکان
 
ایسنا/یزد کلنگ فاز سوم خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه اردکان توسط شرکت چادرملو و با حضور جمعی از مسئولان شهرستان اردکان به زمین زده شد.
«فاطمه بهجتی اردکانی» رئیس دانشگاه اردکان در حاشیه آیین کلنگ‌زنی این خوابگاه در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: فاز سوم خوابگاه فرهنگ دانشگاه اردکان با 48 اتاق و ظرفیت 200 دانشجو در زمینی به مساحت 2‌200 مترمربع ساخته می‌شود.
وی با اشاره به این که در دو فاز قبلی این خوابگاه 388 دانشجوی پسر اسکان دارند، تصریح کرد: پراکندگی فضاهای خوابگاهی از مشکلات دانشگاه اردکان است که با ایجاد فاز سوم پسران، بخشی از تمرکز خوابگاه‌ها به سرانجام خواهد رسید.
رئیس دانشگاه اردکان با اشاره به اینکه کمبود فضای فیزیکی باعث‌ شده تا دانشگاه اردکان از فضای سایر مراکز دانشگاهی کمک بگیرد، گفت: دانشگاه اردکان دارای 36 رشته کارشناسی، 13 رشته کارشناسی ارشد و 85 هیئت علمی و 3 هزار دانشجو است.
‌وی در پایان ضمن تشکر از شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در ساخت و تجهیز خوابگاه های این دانشگاه، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که این مجتمع خوابگاهی هزینه‌ای بالغ بر 70میلیار ریال را در برداشته باشد که تمام آن از سوی این شرکت پرداخت خواهد شد.
در آیین کلنگ‌زنی این خوابگاه «محمدرضا تابش» نماینده سابق مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس هیئت مدیره چادرملو و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان اردکان حضور داشتند.
تعداد بازدید:
880
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal