1400/10/02
عضو هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت
با انتشار کتاب اعضای هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت، خانم دکتر آزاده چوب‌فروش‌زاده به عنوان عضو هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت برگزیده شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به نیازها و مسائل کشور، ضروری است دانشگاه‌ها به صورت گسترده‌تر در پاسخگویی به نیازهای کشور نقش ایفا نمایند. مسلماً این هدف مستلزم روش‌ها و الگوهای جدید بوده و باید بتوان این هدف را به درستی معرفی و با روش‌های تشویقی مناسب به اجرا گذاشت. بر این اساس در سال جاری اعضای هیأت علمی فعال در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه‌ها معرفی شدند. این مهم با انتشار کتاب اعضای هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت، از سوی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، صورت پذیرفت. با انتشار کتاب مذکور خانم دکتر آزاده چوب‌فروش‌زاده استادیار دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه اردکان به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت برگزیده شد. گفتنی است در کتاب حاضر نام 101 عضو هیأت علمی آقا و 4 عضو هیات علمی خانم از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به عنوان اعضای هیأت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت معرفی شده‌اند که نام عضو هیات علمی دانشگاه اردکان به عنوان تنها نماینده استان یزد به چشم می‌خورد. لازم به ذکر است که این انتخاب بر مبنای مشارکت در فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی های ملی و منطقه‌ای؛ اجرای قراردادهای پژوهشی تقاضا محور؛ ارائه دستاوردهای مهم و موثر در رفع مشکلات کشور؛ همکاری با نهادها و صنایع کشور برای بهبود بهره‌وری و کارآیی؛ نقش‌آفرینی موثر در ایجاد و فعالیت شبکه‌های علمی و تشکل‌های تخصصی اثرگذار در امور اجتماعی، اقتصادی و صنعتی صورت گرفته است.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، این افتخار را به تمام دانشگاهیان و مردم علم‌دوست شهرستان اردکان تبریک گفته و تدوام این موفقیت‌ها را از خداوند منان مسئلت دارد.
 
تعداد بازدید:
886
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal