1400/09/22
پژوهشگر فناور محور منتخب دانشگاهی
عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان موفق به کسب عنوان «پژوهشگر فناور محور منتخب دانشگاهی» از سوی وزارت جهاد کشاورزی گردید و مورد تجلیل وزیر جهاد کشاورزی قرار گرفت.
 
بنا به گزارش رسیده از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان، دکتر حیدر مفتاحی‌زاده عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان از بین دانشکده‌های کشاورزی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به عنوان پژوهشگر فناور محور منتخب دانشگاهی وزارت جهاد کشاورزی انتخاب گردید و به همین مناسب در مراسمی که همزمان با هفته پژوهش در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی برگزار گردید؛ مورد تجلیل دکتر ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و جمعی دیگر از مسئولان این وزارت قرار گرفت.
گفتنی است دکتر حیدر مفتاحی زاده دکترای گیاهان دارویی و معطر، صاحب چندین عنوان طرح تحقیقاتی - فناورانه، ثبت اختراع به همراه تاییدیه علمی، تجاری‌سازی محصولات و تولید دانش فنی در حوزه گیاهان دارویی و صنعتی می‌باشند.
روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان این موفقیت را به دکتر حیدر مفتاحی‌زاده تبریک گفته و تداوم موفقیت‌های ایشان را از خداوند علیم مسئلت دارد. 
تعداد بازدید:
350
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal