1400/09/18
پنجمین افتخار در پنجمین حضور
دکتر مریم مروتی عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در گروه دوم استانی موفق به کسب مقام نخست پژوهشگر برتر استان شد و در مراسمی از وی تجلیل به عمل آمد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، دکتر بهزاد کفاش معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اعلام کرد: در آیین معرفی و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان یزد که صبح روز پنجشنبه 18 آذر ماه با حضور استاندار یزد، سرپرست دانشگاه یزد، دکتر بهجتی اردکانی رییس دانشگاه اردکان و دیگر مسئولین استان در محل سالن اجتماعات صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید، دکتر مریم مروتی عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در گروه دوم استانی موفق به کسب مقام نخست پژوهشگر برتر استان شد و از وی تجلیل به عمل آمد.
وی با تبریک این موفقیت به همه دانشگاهیان و مردم علم‌دوست شهرستان اردکان افزود: کسب مقام برتر استانی توسط دانشگاه اردکان و تداوم این افتخار برای پنجمین سال پیاپی، مهر تائیدی بر توانمندی سرشار اعضای محترم هیأت در این دانشگاه است و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف در ابعاد ملی و بین‌المللی نیز شاهد تداوم درخشش همکاران ارجمندمان باشیم. دکتر کفاش در پایان اظهار داشت: لازم می‌دانم از حمایت‌های ریاست دانشگاه در پیاده‌سازی برنامه‌های پژوهشی دانشگاه و نیز زحمات دکتر علی فتح‌زاده، معاونت سابق آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز سپاس و قدردانی نمایم.
گفتنی است امسال رقابت در گروه دوم استانی در بین 16 دانشگاه، سازمان و مرکز تحقیقاتی صورت پذیرفت که همانند سال‌های گذشته 2 پژوهشگر برتر از بین آنان انتخاب گردید. روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه نیز ضمن عرض تبریک به سرکار خانم دکتر مریم مروتی، تداوم موفقیت‌های ایشان را از خداوند علیم مسئلت دارد.
 
تعداد بازدید:
313
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal