1400/07/06
مقالات پراستناد دنیا در سال 2021
بر اساس آخرین گزارش بر گرفته از پایگاه استنادی طلایه‌داران علم (ESI) در سال 2021، تعداد مقالات پراستناد (Highly Cited Paper) اعضای هیأت علمی دانشگاه اردکان به 5 مقاله رسید.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، دکتر علی فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان با تبریک این افتخار بین‌المللی اعلام کرد: براساس آخرین گزارش پایگاه طلایه‌داران علم Essential Science Indicators (ESI)، پنج مقاله از اعضای هیأت علمی دانشگاه اردکان در زمره مقالات پراستناد دنیا در سال 2021 قرار گرفت. از این پنج مقاله، یک عنوان متعلق به دکتر مسعود رهائی‌فرد، عضو هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی (مقاله سال 2012)؛ یک عنوان متعلق به دکتر راضیه شیخ‌پور، عضو هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی (مقاله سال 2017)، دو عنوان متعلق به دکتر روح‌الله تقی‌زاده مهرجردی، عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی (مقالات سال 2018 و سال 2021) و یک عنوان متعلق به دکتر هادی کارگر شورکی، عضو هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی (مقاله سال 2021) می‌باشد.
دکتر فتح‌زاده تصریح کرد: پایگاه ESI یکی از پایگاه‌های Clarivate Analytics است که مقالات برتر (Top papers) منتشر شده در نشریات معتبر علمی را از نظر میزان استناد و ارجاع توسط محققان دیگر به گروه‌های مقالات داغ (Hot papers) و مقالات پراستناد (Highly Cited papers) تقسیم‌بندی می‌کند.
شایان ذکر است، پایگاه ESI مقالات را براساس حوزه موضوعی نشریه در یکی از حوزه‌های 22گانه خود قرار می‌دهد و مقالاتی که به لحاظ تعداد استنادهای دریافتی در حوزه موضوعی خود در زمره مقالات یک درصد برتر قرار می‌گیرند، به عنوان مقالات پراستناد معرفی می‌کند؛ با این توضیح که بازه زمانی برای محاسبه این مقالات ده سال است.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه این افتخار آفرینی را به عموم دانشگاهیان ارجمند و مردم علم دوست شهرستان اردکان تبریک عرض می‌نماید.
 
تعداد بازدید:
361
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal