تاریخ:1400/10/22
تعداد بازدید:2350
بازدید جمعی از مسئولان بسیج اساتید کشور از دانشگاه اردکان
معاونین آموزشی و فرهنگی بسیج اساتید کشور به همراه جمعی دیگر از مدیران این کانون، از دانشگاه اردکان بازدید و در نشستی مشترک با مسئولان و بسیج اساتید دانشگاه اردکان به بحث و تبادل نظر برداختند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، سرپرست دانشگاه اردکان در نشست جانبی این بازدید، بسیج اساتید را منشأ خیر و برکت و انگیزه در بین دانشگاهیان عنوان کرد. دکتر احمد فتاحی اردکانی اظهار داشت: اگر روحیه و فرهنگ بسیجی در همه ارکان جامعه حاکم باشد، شاهد حل بسیاری از مشکلات خواهیم بود. سرپرست دانشگاه اردکان همچنین با گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با بیان اینکه بسیج، چنین شخصیت‌هایی را در مکتب خود پرورش می دهد، آمادگی کامل دانشگاه اردکان را جهت استفاده از ظرفیت‌های بسیج اساتید اعلام نمود.
در این نشست همچنین دکتر سید محمود هاشمی معاون آموزشی بسیج اساتید کشور، جایگاه دینی و ارزشی اردکان و استان یزد را فرصت مناسبی جهت پیشبرد امور بسیج در دانشگاه‌های این استان عنوان و بر تقویت ارتباط بین بسیج اساتید و اقشار مختلف مردم و جامعه تأکید کرد. وی افزود: جامعه نیز هم اکنون بیش از هر زمانی، نیازمند کمک مراکز دانشگاهی در پیشرفت امور هست که بسیج اساتید بایستی به جد به رفع مشکلات نهادهای بیرونی بشتابد. حجت الاسلام والمسلمین دکتر صالحی معاون فرهنگی بسیج اساتید کشور نیز در گزارشی اهداف و برنامه‌های این نهاد را تشریح کرد. همچنین دکتر علی صحرایی اردکانی رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه اردکان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این کانون در دانشگاه اردکان پرداخت و با اشاره به اینکه قریب به اتفاق اعضای هیأت علمی این دانشگاه در کانون بسیج اساتید عضویت دارند؛ گفت: خوشبختانه با توجه به تنوع رشته ها و به تبع آن بهره مندی از تخصص‌های مختلف در بین اعضای بسیج اساتید دانشگاه اردکان، ظرفیت خوبی جهت خدمت‌رسانی به جوامع محلی وجود دارد و در حال حاضر نیز با تشکیل گروه جهادی شهید مروتی، بخشی از خدمات رسانی دانشگاهیان بسیجی اردکان به مناطق محروم در حال انجام است.
در این نشست همچنین هریک از معاونین کانون بسیج اساتید دانشگاه به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص فعالیت‌های این کانون پرداختند.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_main_block8
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها و پیوندها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal