تاریخ:1400/06/04
تعداد بازدید:3060
تصویب راه‌اندازی یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد و صدور مجوز مرکز نوآوری دانشگاه اردکان
شورای گسترش آموزش عالی کشور با راه‌اندازی رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی (مقطع کارشناسی ارشد) و دفتر برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت عتف با ایجاد مرکز نوآوری در دانشگاه اردکان موافقت کردند.
دکتر علی فتح‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اعلام کرد: شورای گسترش آموزش عالی کشور با راه‌اندازی رشته مهندسی مکانیک – گرایش طراحی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه اردکان موافقت به عمل آورد و بدین ترتیب دانشگاه اردکان در نیمسال اول سال تحصیلی 1401 – 1400 در رشته مذکور پذیرش دانشجو خواهد داشت.
وی با بیان اینکه این اولین رشته‌ای است که در قالب طرح تعاون موفق به راه‌اندازی آن شده‌ایم تصریح کرد، لازم می‌دانم در این خصوص از پیگیری‌های مجدانه مسئولین محترم دانشکده فنی و مهندسی جهت عقد قرارداد طرح تعاون و ریاست محترم دانشگاه که نهایت تلاش خود را به کار بستند تا بتوانیم برای رشته مذکور در همین سال تحصیلی جاری پذیرش دانشجو داشته باشیم نیز تشکر و قدردانی نمایم.
دکتر فتح‌زاده همچنین در ادامه از موافقت دفتر برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با راه‌اندازی مرکز نوآوری دانشگاه اردکان خبر داد. وی خاطر نشان کرد بدین‌ترتیب مرکز مذکور با همکاری پارک علم و فناوری یزد ضمن استقرار در ساختمان شماره 2 دانشگاه (دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی سابق) رسماً کار پذیرش و استقرار واحدهای رشد و فناور شهرستان اردکان را آغاز خواهد کرد.

نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها و پیوندها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal