تاریخ:1400/05/10
تعداد بازدید:2038
دو مصوبه از شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی برای دانشگاه اردکان
دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد آموزشکده پیرادامپزشکی موافقت قطعی به عمل آورد و مجوز راه‌اندازی و پذیرش دانشجو در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی را برای دانشگاه اردکان صادر نمود.
دکتر علی فتح‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در گفتگو با واحد روابط عمومی و امور بین‌الملل اعلام کرد شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی در جلسه اخیر خود با ایجاد آموزشکده پیرادامپزشکی در دانشگاه اردکان با گروه‌های علوم پایه و علوم درمانگاهی موافقت قطعی به عمل آورد. وی افزود: همچنین این شورا با ایجاد رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی در دانشگاه اردکان موافقت به عمل آورد و بدین ترتیب دانشگاه اردکان از مهرماه سال جاری پذیرای دانشجویان این رشته نیز خواهد بود.
دکتر فتح‌زاده در پایان ضمن تبریک به همه‌ی دانشگاهیان و مردم دانش‌دوست شهرستان اردکان اظهار داشت: لازم می‌دانم از همه افرادی که در تصویب موافقت قطعی آموزشکده پیرادامپزشکی و اخذ مجوز رشته مدیریت بازرگانی تلاش‌های ارزنده‌ای انجام دادند، اعم از گروه‌های آموزشی و رؤسای دانشکده‌های متبوع و به ویژه پیگیری‌های بی‌وفقه و مجدانه ریاست محترم دانشگاه در این امر تشکر و قدردانی نمایم.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها و پیوندها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal