تاریخ:1400/06/15
تعداد بازدید:349
انتخاب دانشیار دانشگاه اردکان در هیأت مدیره انجمن اقتصاد کشاورزی ایران
دکتر احمد فتاحی اردکانی دانشیار دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان، برای دومین دوره‌ی متوالی به عنوان عضو هیأت مدیره انجمن اقتصاد کشاورزی ایران انتخاب گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، دکتر احمد فتاحی اردکانی عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان برای دومین سال متوالی توسط اعضای انجمن علمی اقتصاد کشاورزی ایران انتخاب و به عضویت در هیأت مدیریه این انجمن درآمدند. گفتنی است، انجمن مذکور یکی از انجمن‌های معتبر وابسته به کمیسیون انجمن‌های علمی ایران است و انتخاب اعضای این انجمن طی نامه‌ای از طرف دکتر سید صفدر حسینی رئیس هیأت مدیره انجمن اقتصاد کشاورزی ایران، ابلاغ گردیده است. در بخشی از این ابلاغ آمده است که، نظر به تجربیات و توانمندی‌های ارزشمند جنابعالی، انتظار است که انجمن اقتصاد کشاورزی ایران را با ارتباط موثر و استفاده از همه ظرفیت‌های اعضای هیأت علمی گروه‌های اقتصاد کشاورزی در مراکز آموزشی و پژوهشی، در دستیابی به اهداف متعالی وفق اساسنامه بهرمند نمایند.
 
گفتنی است پیشتر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد نیز طی حکم جداگانه‌ای دکتر احمد فتاحی اردکانی را به سمت مشاور خود در امور اقتصاد کشاورزی منصوب کرده بود.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان ضمن تبریک به این عضو هیات علمی کوشا و فعال، برای ایشان آرزوی تندرستی و موفقیت در همه عرصه‌ها را دارد.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal