تاریخ:1400/03/14
تعداد بازدید:234
جلسه پرسش و پاسخ دانشگاهیان اردکان با نماینده شورای نگهبان در اردکان
در آستانه انتخابات سرنوشت ساز 28 خرداد، دانشگاهیان اردکان در جلسه ای با حضور نماینده شورای نگهبان در شهرستان اردکان شبهات و سؤالات خود را مطرح نمودند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان در این جلسه که به همت بسیج اساتید دانشگاه اردکان و با همکاری دفتر هم اندیشی اساتید این دانشگاه برگزار گردید؛ نماینده شورای نگهبان در اردکان ابتدا با قدردانی از نقش آفرینی دانشگاهیان در طول دوران انقلاب اسلامی و خدمات آنها در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، انتخابات سیزدهمین دروه ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا را از جمله مهمترین رویدادهای انقلاب در دهه چهارم آن عنوان و بر حضور پرشکوه و گسترده قشرهای مختلف مردم در آن تأکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین حاجی اسماعیلی در ادامه به وظایف اعضای شورای نگهبان در قبل برگزاری انتخابات، حین و همچنین بعد از انتخابات پرداخت و اظهار داشت: شورای نگهبان در امر برگزاری انتخابات، نقش نظارت بر حسن برگزاری را دارد و تأیید نتیجه انتخابات نیز برعهده این شورا می باشد. وی همچنین افزود: امسال برای اولین بار فرایند نام نویسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری متفاوت از سال‌های گذشته بود و با نظارت صورت گرفته در امر ثبت نام، شاهد نام نویسی چهره‌های شاخص تر و رجل سیاسی بودیم.
در این نشست همچنین حاضرین در جلسه و سایر شرکت کنندگان به صورت مجازی سؤالات و ابهامات خود را به ویژه در خصوص نحوه بررسی صلاحیت‌ها و اعلام آن به نامزدها مطرح که نماینده شورای نگهبان نیز به آنها پاسخ گفت.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • شورای نگهبان_0
  • شورای نگهبان_0
  • شورای نگهبان_0
  • شورای نگهبان_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal