تاریخ:1399/11/25
تعداد بازدید:378
برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام توسط دانشگاهیان اردکان
همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام توسط دانشگاهیان اردکان در آموزشکده شهید بهشتی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان در این مراسم که جمعی از اعضای هیأت علمی و کارکنان مراکز آموزش عالی اردکان حضور داشتند؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه اردکان با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به مقایسه انقلاب اسلامی با سایر انقلاب های معاصر در جهان پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی ایران بر مبانی اصول الهی متکی هست و بیگانگان هنوز ماهیت این انقلاب را درک نکرده اند. حجت‌الاسلام و المسلمین طالب پور با گرامی داشت یاد و نام شهدا اظهار داشت: گرچه در کشورمان با مشکلاتی هم روبرو هستیم ولی این مشکلات ارتباطی با ساختار اساسی نظام ندارد بلکه بایستی با اتحاد و همدلی و شناخت صحیح از شرایط به سمت حل مشکلات حرکت کرد. مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان همچنین با اشاره به وضعیت کشورهای مدعی دموکراسی گفت: شالوده چنین کشورهایی در حال به هم ریختن هست و ما بایستی جهت پیشرفت و تعالی میهنمان چشم امید به بیگانگان نداشته باشیم بلکه خودباوری را مورد تقویت قرار دهیم.
در این مراسم دانشگاهیان ضمن ادای احترام به مقام شامخ دو شهید گمنام، گلزار این شهدا را غبارروبی و سپس عطرافشانی نموده و با آرمانهای والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان نمودند.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • شهدای گمنام_0
  • شهدای گمنام_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal