تاریخ:1399/10/20
تعداد بازدید:324
اولین نشست رسمی کانون تفکر سلامت روانی و اجتماعی دانشگاه اردکان
اولین نشست کانون تفکر سلامت روانی و اجتماعی دانشگاه اردکان با حضور رئیس دانشگاه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، رئیس دانشگاه اردکان در این نشست با اشاره به اینکه کانون تفکر سلامت روانی و اجتماعی، دومین کانون از 5 کانون اعضای هیأت علمی دانشگاه اردکان هست که فعالیت خود را آغاز کرده، ظرفیت‌ها و جایگاه رشته‌های علوم انسانی دانشگاه اردکان را در استان بسیار خوب توصیف و اظهار امیدواری کرد: این کانون بتواند در رستای ارتباط دانشگاه با جامعه نقش محوری داشته باشد. دکتر فاطمه بهجتی اردکانی، کانون‌های تفکر را بستر مناسبی جهت ارتقاء همکاری‌های دانشگاه با سایر نهادهای تصمیم‌گیر و اجرایی دانست و گفت: در جلساتی که اخیرا با مدیران چند واحد صنعتی برگزار شده تصمیماتی جهت ارائه آموزش‌های مورد نیاز این واحد‌ها گرفته شده که اعضای کانون‌ها می‌توانند نقش ارزنده‌ای را در این خصوص داشته باشند.
در ادامه دکتر آزاده چوب‌فروش‌زاده دبیر کانون تفکر سلامت روانی و اجتماعی دانشگاه اردکان هم با اشاره به ویژگی‌های بافت جمعیتی و مهاجرپذیری اردکان، ایده‌پردازی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت جامعه را از جمله اهداف راه اندازی این کانون عنوان کرد. دکتر چوب‌فروش‌زاده همچنین با بیان اینکه کانون تفکر بایستی بین دانشگاه و جامعه، حلقه اتصال را ایجاد کند اظهار امیدواری کرد: اعضا با هم فکری و هم افزایی در جهت اهداف ترسیم شده کانون تفکر سلامت روانی و اجتماعی دانشگاه، گام‌های بلندی را بردارند. در این نشست که همزمان به صورت حضوری و مجازی برگزار شده بود اعضا در خصوص اهداف، برنامه‌ها، خط مشی‌ها و اولویت‌های کانون، بحث و تبادل نظر نموده و تصمیماتی اتخاذ کردند.
ساماندهی اتباع در شهرستان موضوعی بود که به صورت خاص مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اعضای کانون نظرات موافق و مخالف و همچنین پیشنهادات خود را در مورد احداث مهمانشهر یا شهرک ویژه اتباع بیان نمودند.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • تفکر روان_0
  • تفکر_0
  • تفکر روان_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal