تاریخ:1399/10/14
تعداد بازدید:324
نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه و رئیس دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه با مدیر مجتمع صنعتی چادرملو
اعضای هیأت رئیسه و رئیس دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه اردکان با حضور در کارخانجات گندله سازی اردکان با مدیر جدید مجتمع صنعتی چادرملو دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، رئیس دانشگاه اردکان در این نشست با تبریک انتصاب مهندس وحید خلیلی به عنوان مدیر جدید مجتمع صنعتی چادرملو اظهار داشت: در توسعه دانشگاه اردکان همواره اولویت‌های شهر مدنظر بوده و در هیمن راستا، ارتباط دانشگاه با صنعت نیز می‌تواند به نتایج درخشانی منتهی شود. دکتر فاطمه بهجتی اردکانی با اشاره به اهمیت و جایگاه دانشگاه در توسعه متوازن منطقه اظهار داشت: ارتباط دانشگاه با صنعت بایستی به گونه‌ای باشد که به تقویت و رفع نیازهای هر دونهاد منجر شود. سپس آقایان دکتر علی فتح زاده معاون آموزشی و پژوهشی، دکتر محمد شاکر اردکانی معاون اداری و مالی، دکتر علی صحرایی اردکانی معاون‌ دانشجویی و فرهنگی و دکتر حیدر مفتاحی‌زاده رئیس دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه نیز به توانمندی‌های دانشگاه اردکان اشاره و در خصوص زمینه‌های همکاری دانشگاه اردکان و مجتمع صنعتی چادرملو سخنانی ایراد کردند.
در ادامه مدیر مجتمع صنعتی چادرملو با عرض خیر مقدم خدمت دانشگاهیان و آثار حضور دانشگاهیان در کنار صنعت گفت: درب این مجتمع جهت هرگونه فعالیت پژوهشی و تحقیقاتی به روی دانشگاه اردکان باز خواهد بود و در توسعه شهرستان نیز از ظرفیت‌های دانشگاه بهره خواهیم گرفت. مهندس وحید خلیلی همچنین با اشاره به ویژگی‌های تولیدی کارخانجات گندله سازی اردکان از این واحد به عنوان یکی از واحدهایی در کشور نام برد که به صورت خاص زنجیره گندله‌سازی، فولادسازی و آهن‌سازی در آن تکمیل شده است. در این نشست در خصوص حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی، نگارش مقالات با محوریت صنعت، استفاده از ظرفیت‌های آموزشی دانشگاه و استفاده از نظرات متخصصین دانشگاه در ایجاد فضای سبز بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • گندله_0
  • گندله_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal