تاریخ:1399/08/29
تعداد بازدید:344
بخشنامه نحوه حضور کارکنان و اعضای هیأت علمی از ابتدای آذر ماه به مدت دو هفته
با آغاز محدودیت‌های کرونایی از اول آذر99، نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ اردکان تعیین گردید.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران و دانشجویان عزیز، با توجه به وضعیت قرمز شهرستان از نظر شیوع بیماری کووید 19 و به استناد بخشنامه شماره 374899 مورخ 27 آبان ماه 99 سازمان اداری و استخدامی کشور و نامه شماره 184548/و تاریخ 28 آبان ماه 99 مقام عالی وزارت، به اطلاع می‌رساند از تاریخ 01/ 09/ 99 به مدت دو هفته واحدهای اداری دانشگاه تعطیل و صرفاَ کارکنانی که بنا به ضرورت کاری می‌بایست در دانشگاه حضور داشته باشند با هماهنگی مدیر واحد ذی‌ربط به آنان ابلاغ خواهد شد، در غیر این صورت تمامی فعالیت‌های دانشگاه به صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی با رعایت ملاحظات مندرج در بندهای زیر صورت می‌پذیرد:
1- کلیه فعالیت‌های آموزشی (شامل کلاس‌ها و جلسات دفاع از پایان‌نامه) به صورت مجازی ادامه خواهد یافت.
2- تردد دانشجویان به دانشگاه مجاز نخواهد بود مگر در موارد استثناء که حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد راهنما و رئیس دانشکده و تایید معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه برای زمان‌های محدود ضروری باشد.  
3- کلیه جلسات دانشگاه که امکان برگزاری به صورت مجازی دارند، طبق روال معمول به صورت مجازی برگزار می‌کردند. 
4- حضور کارکنان جهت انجام امور مربوط به سامانه‌های الکترونیکی و پشتیبانی از فعالیت‌های مجازی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و ساختمان، با حداقل تعداد ممکن، بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه و تایید معاونت اداری و مالی دانشگاه، ضروری است. 
5- در مواردی که امکان انجام کار از طریق دورکاری فراهم باشد، جهت تداوم خدمات‌رسانی، با هماهنگی مدیران، کارکنان از طریق دورکاری به وظایف خود ادامه خواهند داد. چنانچه در مواقع ضروری انجام یا فراهم کردن مقدمات برخی از امور، نیاز به حضور در دانشگاه داشته باشد، کارکنان با نظر مدیر مربوطه به صورت موردی در دانشگاه حضور خواهند یافت. 
6- در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود. 
بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار از نظر میزان فراگیری بیماری کووید 19، نحوه حضور اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان با توجه به بخشنامه‌های بعدی، اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
  کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal