تاریخ:1399/08/16
تعداد بازدید:3511
اطلاعیه شماره 2 دانشجویان جدیدالورود
مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه، اطلاعیه شماره 2 دانشجویان جدیدالورود را اعلام کرد.

ﺿﻤﻦ ﻋﺮض ﺗﺒﺮﯾﮏ به پذیرفته شدگان سال 1399 دانشگاه اردکان، به اطلاع می‌رساند ﮐﻪ کلاس‌ها از ﺗﺎرﯾﺦ 17 آبان ماه 1399 به صورت مجازی در بستر سامانه آموزش مجازی دانشگاه اردکان برگزار می‌گردد.

در همین راستا ضمن تشکر از همراهی شما عزیزان، خواهشمندیم به نکات زیر توجه داشته باشید.

• مباحث آموزشی

  مشاهده و اخذ برنامه هفتگی به روش‌های زیر:
به منظور تسهیل در کار، اطلاعیه‌ها و برنامه‌های هفتگی دانشجویان ورودی جدید به تفکیک هر دانشکده در آدرس https://ardakan.ac.ir/register بارگذاری گردیده است. بارگذاری برنامه‌ کلاس‌های جبرانی در ‌سایت دانشگاه به مرور در حال انجام است. جهت اطلاع از آخرین تغییرات برنامه هفتگی خود به صورت مداوم به لینک فوق مراجعه نمایید.
با توجه به برگزاری تعدادی از دروس به صورت یک هفته در میان، دقت لازم را در مورد تاریخ برگزاری کلاس خود داشته باشید. به همین منظور، دروسی که در هفته‌های فرد برگزار می‌شوند با علامت تک ستاره * و دروسی که در هفته‌های زوج برگزار می‌شوند با علامت دو ستاره ** نشان داده شده است.
دانشجویان گرامی تقویم آموزشی بارگذاری شده در سایت دانشگاه را ملاحظه کنند که کامل در جریان مهلت‌های زمانی رویدادهای آموزشی باشند. جهت مشاهده تقویم آموزش اینجا را کلیک نمایید.
 
• مباحث فنی سامانه آموزش مجازی
برای ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه از طریق لینک https://el.ardakan.ac.ir اقدام نمایید.   
شناسه کاربری و رمز ورود دانشجویان جدیدالورد برای ورود به سامانه آموزش مجازی، هر دو کد ملی بدون صفرهای ابتدایی می‌باشد. خواهشمند است به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایید. برای این منظور پس ورود به سامانه، بر روی نام خود که در بالای صفحه مشاهده می‌کنید کلیک کرده و وارد قسمت مشخصات فردی شوید و نسبت به تغییر رمز اقدام نمایید. لطفا در حفظ و نگهداری رمز خود نهایت دقت را لحاظ نمایید.
به منظور تسهیل در استفاده از سامانه آموزش مجازی، از ویدئو‌ها و اطلاعیه‌های بارگذاری شده، شماره‌های گروه پشتیبان و غیره... در سایت مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه اردکان به آدرس https://www.ardakan.ac.ir/virtual  در ارتباط با شیوه کار با این سامانه استفاده نمائید.
جهت مشاهده فیلم نحوه ورود به کلاس‌های آنلاین اینجا را کلیک نمایید.


• واحد پشتیبان آموزش مجازی

به منظور برگزاری هرچه بهتر کلاس‌های مجازی و رفع مشکلات احتمالی، گروه پشتیبان آموزش‌های مجازی دانشگاه اردکان به صورت لحظه‌ایی و برخط آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می‌باشند. در این باب توجه به راه‌های ارتباطی زیر از اهمیت ویژه‌ایی برخوردار است.

ابزار پشتیبانی برخط در سامانه: در لحظه ورود به سامانه آموزش مجازی، در سمت چپ صفحه نمایش، یک ابزار پشتیبانی به صورت یک باکس را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از این ابزار شما می‌توانید مشکلات خود را با گروه پشتیبان که به صورت برخط می‌باشند، مطرح نمایید و در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

Ø   ربات تلگرامی: راه ارتباطی دیگر، استفاده از ربات تلگرامی می‌باشد که به صورت لحظه‌ایی موارد مطرح شده از جانب شما را به گروه پشتیبان انتقال خواهد داد و در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.

 (elardakanbot@) (https://t.me/elardakanbot)

Ø  شماره‌های تماس مستقیم: به منظور دسترسی سریع در مواقعی که از راه‌های بالا موفق به رفع مشکل خود نشده‌اید، می‌توانید با شماره‌های تماس اعضای گروه پشتیبان که به شرح زیر می‌باشد تماس حاصل کنید. قابل ذکر است با توجه به حجم بالای مراجعات و ترافیک کاری اعضای گروه پشتیبان و به منظور ارائه خدمات بهتر به شما، احتمال رفع مشکل شما از این روش زمان بر خواهد بود، لذا خواهشمند است حتی المقدور از راه‌های ارتباطی بالا استفاده نمایید.

Ø   کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام دانشگاه اردکان: به منظور اطلاع‌رسانی هرچه سریع‌تر وقایع و مباحث آموزشی، یک کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام با آدرس لینک زیر در نظر گرفته شده است و دانشجویان می‌توانند با عضویت در این کانال سریعتر در جریان امور آموزشی قرار گیرند.

t.me/ardakanunipr (@ardakanunipr)

https://www.instagram.com/ardakan_university_official

 
• اعضای گروه پشتیبان
از شنبه تا جمعه هر هفته از ساعت 7:30 صبح الی 20 شب، پاسخگوی شما بزرگواران خواهند بود، لذا با توجه به ترافیک کاری گروه پشتیبان در طول شبانه روز و لزوم رسیدگی به مباحث پشتیبانی و فنی سایت، پاسخگویی در ساعات خارج از این بازه مقدور نمی‌باشد.
 

راه‌های ارتباط با واحد پشتیبانی آموزش‌های مجازی دانشگاه اردکان

 

پیگیری مشکلات آموزشی

09132514644

03532248171

09133572800

 

 

پیگیری مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سامانه آموزش مجازی

03532230910

09140891955

09218753696

09137797980

09367927368

 

مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی

09138428600

  
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal