تاریخ:1399/06/19
تعداد بازدید:716
آغاز طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه اردکان
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه اردکان با موضوع «انقلاب اسلامی، جهان امروز و افق‌های آینده با تأکید بر بیانیه گام دوم انقلاب» با شرکت 45 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه اردکان به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه اردکان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان رئیس دانشگاه اردکان در آغاز این دوره با تشکر از دفتر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه، دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اردکان در برگزاری طرح ضیافت اندیشه، ضرورت آشنایی دانشگاهیان و به ویژه اعضای هیأت علمی با مسائل روز کشور و دنیا را مورد تأکید قرار داد.
دکتر فاطمه بهجتی اردکانی همچنین با اشاره به فضای هم‌اندیشی و تبادل نظردر دانشگاه ها گفت: اعضای هیأت علمی بایستی همواره جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی را در کنار مسائل علمی و تدریس مدنظر داشته باشند. لازم به ذکر است مباحث این دوره از طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه اردکان را حجت الاسلام و‌المسلمین دکتر سید مهدی ساداتی نژاد رییس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس طی 4 روز ارائه خواهد داد و در پایان برای شرکت کنندگان در دوره گواهی اعطا خواهد شد.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • ضیافت_0
  • ضیافت_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal