تاریخ:1399/06/13
تعداد بازدید:766
تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی اردکان
در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه و بسیج استان و شهرستان؛ مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اردکان در دانشگاه اردکان تودیع و معارفه شد.

در این مراسم از خدمات بسیجی مجتبی حیدرزاده مسئول قبلی بسیج دانشجویی شهرستان تقدیر و بسیجی حسین‌پورمداح به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی اردکان حکم خود را دریافت نمود.
رئیس دانشگاه اردکان در این نشست با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، بسیج دانشجویی را یکی از بسترهای مهم فعالیت‌های ارزشی، اجتماعی و علمی در دانشگاه عنوان کرد و خدمات خوب بسیج دانشجویی را در دانشگاه اردکان ستود.
دکتر فاطمه بهجتی اردکانی همچنین فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی در کنار یکدیگر را باعث ارتقاء و افزایش کیفیت این‌گونه فعالیت‌ها دانست و اظهار داشت: سعی مجموعه عوامل فرهنگی دانشگاه اردکان فراهم‌سازی زمینه جهت انجام هرچه بیشتر فعالیت‌های فوق برنامه توسط خود دانشجویان است.
در ادامه سرهنگ سید اسدالله امامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان با بیان گوشه‌هایی از زندگی‌نامه و وصیت‌نامه شهید کاوه اظهار داشت: بایستی این نگاه در دانشگاه‌ها ایجاد شود که در کنار علم‌اندوزی به بصیرت‌افزایی حول محور مسائل مشترک توجه شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان تشخیص درست زمان، مکان و پرهیز از نگاه‌های جناحی و دشمن شناسی را از ویژگی‌های یک دانشجوی بسیجی عنوان و افزود: امروز بایستی برای آبادانی ایران اسلامی تلاش کنیم و این دیدگاه را تقویت کنیم. علی پورمیرزایی مسئول بسیج دانشجویی استان یزد نیز از نگاه ویژه مدیریت دانشگاه اردکان به بسیج دانشجویی قدردانی و اظهارداشت: بسیج دانشجویی عرصه‌های نقش‌آفرینی را برای دانشجویان فراهم می کند و امروزه برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی، نشریات دانشجویی و فضای مجازی گوشه‌هایی از این نقش‌آفرینی می‌باشد. علی پورمیرزایی با اشاره به اینکه استعدادی که برای رضایت خدا به کارگرفته شود شکوفا می‌شود رسالت بسیج دانشجویی را فرصت آفرینی در دانشگاه ها عنوان کرد. در این نشست همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین حمید طالب پور مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری و دکتر احسان کردی مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اردکان به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص ارتقاء فعالیت‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه پرداختند.

نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • بسیج_0
  • بسیج_0
  • بسیج_0
  • بسیج_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal