تاریخ:1399/05/20
تعداد بازدید:682
تبادل نظر اعضای هیأت رئیسه دانشگاه اردکان با اعضای شورای اسلامی شهر اردکان
در نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه دانشگاه اردکان با اعضای شورای اسلامی شهر که در ساختمان شورای شهر اردکان برگزار گردید، در خصوص برخی از مسائل و تسهیل امور مورد نیاز دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، رئیس دانشگاه اردکان در این نشست با تشکر از دغدغه اعضای شورای شهر نسبت به مسائل دانشگاهیان، وجود چهره‌های دانشگاهی در بین اعضای شورای شهر اردکان را فرصت مناسبی برای بهره‌مندی از نظرات یکدیگر عنوان کرد. دکتر فاطمه بهجتی اردکانی با بیان اینکه رفع بسیاری از تنگناهای دانشگاه اردکان در گرو همراهی و کمک مسئولان شهر هست اظهار داشت: همه جا از جامعیت و استقلال دانشگاه اردکان دفاع گردیده اما در راه پیشبرد اهداف دانشگاه نیازمند حمایت بیش از پیش مسئولین شهرستان و استان هستیم.
رئیس دانشگاه اردکان با اشاره به اینکه در تدوین سند راهبردی دانشگاه از موازی کاری در مأموریت دانشگاه اردکان نسبت به سایر دانشگاه‌ها پرهیز شده است گفت: هم اکنون دانشگاه اردکان در بسیاری از حوزه‌ها از جمله رتبه‌های پژوهشی و تأمین تجهیزات آزمایشگاهی پیشرو می‌باشد. در ادامه معاونین آموزشی و پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی و اداری و مالی دانشگاه گزارشی از دستاوردهای دانشگاه در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی، بودجه‌ای، زیرساخت‌های اداری و حوزه خیرین ارائه دادند.
در این نشست، رئیس شورای اسلامی شهر اردکان ضمن خیرمقدم به اعضای هیأت رئیسه دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه اردکان برای شهر یک سرمایه عظیم معنوی و انسانی هست که می تواند دیارمان را بلندآوازه کند. جواد شاکر، آمادگی مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر را در جهت یاری رساندن به اهداف دانشگاه اعلام نمود. گسترش اراضی دانشگاه، پیاده‌روسازی معابر اطراف دانشگاه و جذب بیشتر خیرین به حوزه آموزش عالی از جمله دیگرمواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد. در این نشست همچنین مقرر گردید اعضای شورای اسلامی از دانشگاه اردکان بازدید به عمل آورند.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط

  • شورای اسلامی شهر_0
  • شورای اسلامی شهر_0
  • شورای اسلامی شهر_0
  • شورای اسلامی شهر_0
  • شورای اسلامی شهر_0
  • شورای اسلامی شهر_0

درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان
کدپستی: 95491-89518 فکس: 32248384-035 رایانامه: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal