تاریخ:1399/09/20
تعداد بازدید:1966
چهارمین افتخار در چهارمین حضور
صبح امروز و با حضور استاندار محترم یزد از سرکار خانم دکتر مریم دهستانی اردکانی، به عنوان پژوهشگر برتر استان یزد تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، دکتر علی فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اعلام کرد در آیین معرفی و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان یزد که صبح روز پنجشنبه 20 آذر ماه به صورت مجازی و با حضور استاندار محترم یزد، ریاست محترم دانشگاه یزد و تعداد محدودی از مقامات استان در محل دانشگاه یزد برگزار گردید، سرکار خانم دکتر مریم دهستانی اردکانی عضو محترم هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در گروه دوم استانی موفق به کسب مقام نخست پژوهشگر برتر استان شد و از ایشان تجلیل به عمل آمد.
وی با تبریک این موفقیت به خانواده صمیمی دانشگاه اردکان و مردم خونگرم شهرستان اردکان افزود کسب مقام برتر استانی توسط دانشگاه اردکان و تداوم این افتخار برای چهارمین سال پیاپی، مهر تائیدی بر توانمندی سرشار اعضای محترم هیأت در این دانشگاه است و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف در ابعاد ملی و بین‌المللی نیز شاهد درخشش همکاران ارجمندمان باشیم.
دکتر فتح‌زاده در پایان اظهار داشت لازم می‌دانم از حمایت‌های ریاست محترم دانشگاه در پیاده‌سازی برنامه‌های پژوهشی دانشگاه و نیز زحمات مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه که همه‌ ساله در ارائه و دفاع از کارنامه پژوهشی اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه مجدانه سعی و کوشش می‌نمایند نیز سپاس و قدردانی نمایم.
گفتنی است امسال رقابت در گروه دوم استانی در بین 16 دانشگاه، سازمان و مرکز تحقیقاتی صورت پذیرفت که همانند سال‌های گذشته 2 پژوهشگر برتر از بین آنان انتخاب گردید.
روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه نیز ضمن عرض تبریک به سرکار خانم دکتر دهستانی اردکانی، تداوم موفقیت‌های ایشان را از خداوند علیم مسئلت دارد.
نمایش فیلم
تصاویر مرتبط


  درباره دانشگاه
  ساختار دانشگاه
  دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
  سامانه‌ها و پیوندها
  راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
  تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
  © کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
  Powered by DorsaPortal