سوالات پرتکرار
1- منظور از آموزش‌های آزاد چیست؟
دوره‌های آموزش آزاد، دوره‌های غیررسمی است که به‌صورت تخصصی و کاربردی اجرا می‌شود و برنامه‌های این دوره منطبق با آموزش‌های رسمی نمی‌باشد.
 
2- منظور از آموزش‌های مجازی چیست؟
منظور از آموزش‌های مجازی، یعنی محیطی مبتنی بر وب که در آن دانشجویان و اساتید با هم در تعامل می‌باشند. این محیط به نوعی یک کلاس الکترونیکی معمولی را به وسیله امکاناتی نظیر کنفرانس ویدئویی و سیستم‌های چندرسانه‌ای شبیه‌سازی نموده و این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌سازد تا به جای شرکت در کلاس درس یا علاوه بر آن، از طرق دیگری نظیر Video-conferencing ،Chat ،Email وshared document نسبت به فراگیری درس اقدام نمایند.
 
3- چه دوره‌هایی در این مرکز برگزار می گردد؟
مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی با تعامل با دانشکده‌ها ، دپارتمان‌ها و انجمن‌های علمی اقدام به برگزاری دوره‌های کوتاه مدت آموزشی به صورت کلاس‌های حضوری و مجازی می نماید.
 
4- نحوه اطلاع‌رسانی و زمان‌بندی دوره‌های آموزشی چگونه است؟
دانش‌پژوهان گرامی می‌توانند با مراجعه به تارنمای دانشگاه اردکان، زیرسایت مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی، اطلاعیه‌ها را مطالعه نمایند.
 
5- چه افرادی امکان حضور در کلاس‌های آزاد را خواهند داشت؟
برای شرکت در این دوره‌ها، داشتن مدرک پایان تحصیلات دوره عمومی (دیپلم) لازم است و حضور در این دوره‌ها موجب معافیت از نظام وظیفه نیست.
 
6- آیا پس از به پایان رساندن دوره‌های آموزشی آزاد به شرکت‌کنندگان مدرک داده می شود؟
به افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند، گواهی طی دوره با درج عنوان و مدت دوره بدون استفاده از عناوین مدارک رسمی دانشگاهی (کاردانی، کارشناسی و .....)، واحد درسی، مدرک معادل و همتراز، سطح، دانشجو و مشابه آن، اعطا می شود. ضمناً به شرکت­ کنندگان در این دوره­‌ها صرفاً واژه­ دانش‌پذیر اطلاق می‌شود.
تاریخ به روز رسانی:
1399/05/07
تعداد بازدید:
1682
درباره دانشگاه
ساختار دانشگاه
دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها
سامانه‌ها
راه‌های ارتباطی با دانشگاه اردکان آدرس: اردکان - بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان    کدپستی: 95491-89518
تلفن: 33900000-035 فکس: 32248384-035         پست الکترونیک: info@ardakan.ac.ir
© کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال برای دانشگاه اردکان محفوظ می‌باشد.
Powered by DorsaPortal