تاریخ: 01 Feb 2023
تعداد بازدید: 376

وزیر علوم خطاب به معاونان دانشجویی: دانشجویان را فرزندان خود بدانید

وزیر علوم خطاب به معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: دانشجویان را فرزندان خود بدانید و تلاش کنید با حضور در جمع دانشجویان، بویژه در سراهای دانشجویی و سالن‌های غذاخوری از نزدیک در جریان مشکلات قرار بگیرید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز ، هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور صبح امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن‌ماه با حضور دکتر محمد‌زلفی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به‌کار کرد.
دکتر محمد علی زلفی‌گل در آیین آغازین این نشست که در تالار شهید مطهری دانشکده‌ی علوم برگزار شد با تقدیر از مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز برای میزبانی این نشست گفت: قرار دادن تصاویر شهدای دانشگاه شهید چمران اهواز در تالار برگزاری این نشست، شایسته‌ی تقدیر است.
وی با گرامی‌داشت فرارسیدن دهه‌ی مبارک فجر یاد و خاطره‌ی شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، شهدای حرم و سلامت را گرامی‌داشت.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود از معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور خواست ارتباط خود را با دانشجویان بیش از پیش افزایش دهند.
زلفی‌گل، بیان کرد: دانشجویان را فرزندان خود بدانید و تلاش کنید با حضور در سراهای دانشجویی، سالن‌های غذاخوری از نزدیک در جریان مشکلات قرار بگیرید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تصریح کرد: معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی عالی کشور تلاش‌های بسیاری برای از سرگیری کلاس‌های درس پس از دوسال وقفه در آموزش کشور داشته‌اند و با سعه‌ی صدر توانستند مشکلات و کمبودها را برای حضور دوباره‌ی دانشجویان رفع کنند.