تاریخ: 25 Feb 2023
تعداد بازدید: 490

بازدید مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم از دانشگاه اردکان

مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم در بازدید از طرح‌های عمرانی دانشگاه در جریان پیشرفت این طرح‌ها قرار گرفت و درخصوص تکمیل آن‌ها قول پیگیری داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، دکتر مهدی اکبرپور مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم به همراه رئیس و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه ابتدا از کلینیک در دست احداث مشاوره و روانشناسی بازدید کرد. این پروژه در دو طبقه و در زیربنای دو هزار مترمربع به همت خَیر اردکانی آقای سید محمد فاطمی احداث می‌گردد. دکتر اکبر پور در ادامه سفر خود به اردکان از مجموعه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه، مرکز رشد واحدهای فناور و ایستگاه تحقیقات کشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشکی نیز بازدید و در خصوص رفع برخی از نیازهایی این اماکن قول پیگیری داد. مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم در ادامه بازدید خود در نشستی با جمعی از مسئولین دانشگاه اظهار داشت: نهضت احداث خوابگاه‌های متاهلی در دستور کار برنامه‌های وزارتخانه است و در این خصوص برنامه جامعی تدوین گردیده است. دکتر اکبرپور جوانی جمعیت را از دغدغه‌های دولت و مسئولین عالی رتبه نظام عنوان و گفت: احداث خوابگاه‌های متاهلی در راستای سیاست‌های جوانی جمعیت است.
مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی همچنین با اشاره به توانمندی‌های دانشگاه اردکان و مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه، بر صنعتی‌سازی و استفاده از ظرفیت‌های بخشی خصوصی جهت ارتقا و کمک به واحدهای مستقر تاکید کرد‌.
دکتر فتاحی رئیس دانشگاه اردکان هم در این نشست ضمن قدردانی از همت خیرین در همکاری با دانشگاه در احداث واحدهای خیری اظهار امیدواری کرد با تخصیص مناسب اعتبارات، شاهد تکمیل این طرح‌ها باشیم.
ساختمان‌های در دست احداث دانشکده فنی و مهندسی، کارگاه‌های فنی و مهندسی، همچنین بیمارستان دامپزشکی از جمله دیگر طرح‌هایی بود که مورد بازدید مسئولین قرار گرفت. لازم به ذکر است دکتر اکبرپور و هیات همراه در حین بازدید از طرح‌های دانشگاه اردکان در یادمان شهید گمنام دانشگاه نیز حاضر و نسبت به مقام والای این شهید ادای احترام کردند.