تاریخ: 30 Jan 2022
تعداد بازدید: 285

به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، ۱۰ عنوان برنامه توسط کمیته دانشگاهیان اردکان برگزار می‌شود

در نشست هماهنگی کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که در دانشگاه اردکان برگزار گردید؛ مقرر شد ۱۰ عنوان برنامه با مشارکت دانشگاهیان اردکان برگزار گردد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، دکتر احمد فتاحی اردکانی سرپرست دانشگاه اردکان در این گردهمایی که مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و رؤسا و نمایندگان مراکز آموزش عالی اردکان حضور داشتند، با گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر، نماد انقلاب اسلامی است و برگزاری ایا‌م‌الله دهه فجر، تعظیم شعار الله می‌باشد. دکتر احمد فتاحی اردکانی همچنین استفاده حداکثری از امکانات و زیرساخت‌های مراکز آموزش عالی اردکان جهت اجرای هرچه باشکوهتر برنامه‌های مشترک بین دانشگاهیان را مورد تأکید قرار داد.
در نشست هماهنگی کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، سایر حاضرین در جلسه نیز به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص برنامه‌های بزرگداشت پرداختند. در این نشست ۱۰ عنوان برنامه در موضوعات فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی مورد بررسی قرار گرفت که مقرر گردید بنا به شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری، مجازی و یا ترکیبی برگزار گردد.