تاریخ: 31 Jan 2022
تعداد بازدید: 309

اطلاعیه دانشگاه درخصوص ثبت درخواست‌های میهمان شدن دانشجویان

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه به نقل اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، بخش‌نامه‌‌ی مربوط به ثبت درخواست‌های میهمان شدن دانشجویان از سوی وزارت علوم اعلام شد. در این بخش‌نامه که خطاب به رؤسای دانشگاه‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی است، موارد ذیل مورد تاکید قرار گرفته است:
 
با توجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر حضوری شدن آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و شرایط کنونی بیماری کرونا و نگرانی خانواده‌‌های دانشجویان و با هدف کاهش تراکم در خوابگاه‌های دانشجویی، تـدابیر مقتضـی در خصوص تسـهیل میهمانی و حـداکثر مساعدت با درخواست دانشـجویان متقاضـی در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در چارچوب قوانین و مقررات در این نیم‌سال مورد تاکید می‌باشد.
از این‌رو تقاضامنداست، دانشجویان متقاضی درخواست‌های خود را همزمان در سامانه سجاد (شورای بررسی موارد خاص دانشگاهی) و سامانه گلستان (زیرسیستم آموزشی دانشگاه) ثبت نمایند. لازم به ذکر است که ثبت درخواست‌ها می‌بایست از مسیر زیر انجام شود:
 
• سامانه سجاد:
بخش کمیسیون موارد خاص - گزینه میهمانی و انتقالی
 
• سامانه گلستان از طریق پیشخوان خدمت:
بررسی مشکلات آموزشی - درخواست جدید- گزینه طرح درخواست در شورای آموزشی و کمیسون موارد خاص
 
با توجه به زمان کوتاه بین دو ترم و در پیش بودن انتخاب واحد ترم آیند، آخرین زمان اعلام درخواست ۱۵ بهمن ماه تعیین گردیده است. تقاضامند است این دسته از دانشجویان، ثبت درخواست خود را به روزهای آخر موکول نکرده تا فرصت کافی برای رسیدگی به درخواست‌ها و اتخاذ تدابیر مقتضی در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن، فراهم باشد.